lek. Tomasz Jakutowicz

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Tomasz Jakutowicz ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Jakutowicz

Lek. Tomasz Jakutowicz w 2008 roku ukończył II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich, prowadzi badania nad leczeniem uszkodzeń chrząstki stawowej. Posiada tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest związany z Kliniką Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym  im. prof. A. Grucy w Otwocku. Współpracował także z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zdobywał również za granicą, m.in. w James Connolly Memorial Hospital Dublin (Irlandia), IMSS Clinica 220 (Meksyk) czy w Poole Hospital NHS Foundation Trust (Wielka Brytania).

Swoją wiedzę pogłębia, uczestnicząc w stażach, szkoleniach oraz kursach doskonalących. Jest autorem i współautorem publikacji i doniesień naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Jakutowicz

Lek. Tomasz Jakutowicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń oraz urazów aparatu ruchu, w szczególności stawu kolanowego. Przyjmuje dorosłych i dzieci. Swoim pacjentom proponuje małoinwazyjne metody leczenia, w tym technikę artroskopową. Zajmuje się także chirurgią stopy.

Zdjęcia lek. Tomasz Jakutowicz

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - lek. Tomasz Jakutowicz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Jakutowicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska