lek. Tomasz Kaczor

ortopeda, traumatolog - Będzin

lek. Tomasz Kaczor ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Kaczor

Lek. Tomasz Kaczor dyplom ukończenia studiów medycznych otrzymał w 2005 roku. Zawodowo związany jest z Oddziałem Urazowo-Ortopedycznym i Poradnią Urazowo-Ortopedyczną Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Dba o wysoką jakość świadczonych usług i stale doskonali się zawodowo. Brał udział w wielu szkoleniach i specjalistycznych kursach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Kaczor

Lek. Tomasz Kaczor przeprowadza diagnostykę i chirurgiczne leczenie schorzeń oraz urazów aparatu ruchu. Szczególny obszar zainteresowań zawodowych doktora stanowi chirurgia barku. Ponadto zajmuje się chirurgią artroskopową i rekonstrukcyjną.

Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski - lek. Tomasz Kaczor

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Kaczor

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska