prof. dr hab. Tomasz Mandat

neurochirurg - Warszawa

prof. dr hab. Tomasz Mandat neurochirurg

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. Tomasz Mandat

Prof. dr hab. Tomasz Mandat jest cenionym neurochirurgiem z drugim stopniem specjalizacji. To absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie realizował indywidualne studia w Klinice Neurochirurgii. Doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe zdobywał w Polsce i za granicą. W trakcie specjalizacji odbył liczne szkolenia, między innymi w Danii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i w Turcji. Po otrzymaniu tytuły specjalisty wyjechał do Kanady, gdzie odbył roczne stypendium, następnie ukończył staż naukowo-kliniczny we Francji.

Profesor zawodowo związany jest z Kliniką Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz z Kliniką Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. T. Mandat

Prof. dr hab. Tomasz Mandat zajmuje się neurochirurgią kręgosłupa. Przeprowadza leczenie dyskopatii z wykorzystaniem metody mikrochirurgicznej i endoskopowej. Specjalizuje się w leczeniu guzów pierwotnych i przerzutowych mózgu oraz rdzenia kręgowego. Przeprowadza także neurochirurgiczne leczenie choroby Parkinsona, bóli pochodzenia ośrodkowego i obwodowego oraz neuralgii trójdzielnej i językowo-gardłowej.

Zdjęcia prof. dr hab. Tomasz Mandat

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - prof. dr hab. Tomasz Mandat

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. Tomasz Mandat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska