lek. Tomasz Mierzwiński

chirurg ogólny - Kraków

lek. Tomasz Mierzwiński chirurg ogólny

Nr PWZ: 1867523

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Mierzwiński

Lek. Tomasz Mierzwiński jest specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskał w 2003 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rok później rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. W roku 2006 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej.

Dr Mierzwiński przyjmuje pacjentów w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 WszKzP. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Osiągnięcia lekarza

Dr Mierzwiński jest lekarzem, dla którego najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjenta są wartościami nadrzędnymi, dlatego systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach dokształcających. Jest również uczestnikiem kongresów i sympozjów naukowych, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. W 2010 roku uzyskał certyfikat Berlin International Workshop on Breast Augmentation and Reconstruction by Lipotransfer, który daje mu uprawnienia do wykonywania zabiegu powiększania piersi z zastosowaniem lipotransferu. Był członkiem XIV Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego potrzeb, cierpliwością w odpowiadaniu na pytania oraz uprzejmością. Zyskuje tym sobie zaufanie i szacunek pacjentów, co przejawia się w wielu pozytywnych komentarzach na jego temat, zamieszczanych na forach i portalach internetowych. Pacjenci doceniają kompetencje doktora Mierzwińskiego, jego rzeczowość, a także zaangażowanie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Mierzwiński

Dr Mierzwiński przeprowadza szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest specjalistą w zakresie przeszczepu włosów z wykorzystaniem najnowocześniejszej i najskuteczniejszej metody leczenia łysienia F.U.E., która pozwala uzyskać naturalny i trwały efekt przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka uszkodzenia mieszka włosowego. Dr Mierzwiński przeprowadza również liposukcję laserową Body Jet oraz zabiegi powiększania piersi przeszczepem własnego tłuszczu.

Zdjęcia lek. Tomasz Mierzwiński

Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej - lek. Tomasz Mierzwiński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Mierzwiński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.