lek. Tomasz Mierzwiński

chirurg ogólny - Kraków, Bielsko-Biała, Katowice

lek. Tomasz Mierzwiński chirurg ogólny

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Tomasz Mierzwiński

Lek. Tomasz Mierzwiński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2003 roku dołączył do kadry Kliniki Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, gdzie pracuje do chwili obecnej.

Dr Mierzwiński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2009 roku wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jest lekarzem, dla którego najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjenta są wartościami nadrzędnymi, dlatego systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach dokształcających. Między innymi, był członkiem XIV Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich. W 2010 roku zdobył certyfikat Berlin International Workshop on Breast Augmentation and Reconstruction by Lipotransfer, dzięki któremu uzyskał uprawnienia do przeprowadzania zabiegów powiększania piersi z zastosowaniem lipotransferu.

W codziennej pracy umiejętnie łączy szeroką wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego potrzeb, cierpliwością w odpowiadaniu na pytania oraz uprzejmością. Zyskuje tym sobie zaufanie i szacunek pacjentów, co przejawia się w wielu pozytywnych komentarzach na jego temat, zamieszczanych na forach i portalach internetowych. Pacjenci doceniają kompetencje doktora Mierzwińskiego, jego rzeczowość i zaangażowanie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Mierzwiński

Lek. Tomasz Mierzwiński specjalizuje się w zakresie chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Jest specjalistą w zakresie przeszczepu włosów z wykorzystaniem metody F.U.E., która pozwala uzyskać naturalny i trwały efekt przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka uszkodzenia mieszka włosowego. Dr Mierzwiński przeprowadza również liposukcję laserową Body Jet oraz zabiegi powiększania piersi przeszczepem własnego tłuszczu. 

Zdjęcia lek. Tomasz Mierzwiński

Bona Dea Medycyna Estetyczna

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
Inne nazwy:

* cena konsultacji gratis w przypadku wykonania zabiegu

w zakresie Liposukcji Body Jet;
cena konsultacji gratis w przypadku wykonania zabiegu
150 Rozwiń szczegóły

Klinika Galena

Klinika Magnuccy

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Mierzwiński