lek. Tomasz Parol

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Tomasz Parol ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Tomasz Parol

Lek. Tomasz Parol jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2010 roku obejmuje stanowisko asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku. W naszej Poradni zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju chorób ortopedycznych i urazów narządu ruchu u dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem wrodzonej dysplazji stawów biodrowych, wrodzonych i nabytych wad stóp oraz korekcją deformacji kończyn dolnych.

Należy do Sekcji Ortopedii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Parol

Lek. Tomasz Parol specjalizuje się w ortopedii i traumatologii. W Poradni Chorób Stopy konsultuje schorzenia ortopedyczne dzieci.

Zdjęcia lek. Tomasz Parol

Poradnia Chorób Stopy - lek. Tomasz Parol

Centrum Medyczne Medicum - lek. Tomasz Parol

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Parol

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska