dr n. med. Tomasz Raganowicz

ortopeda, traumatolog - Lublin

dr n. med. Tomasz Raganowicz ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 1009713

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Tomasz Raganowicz

Dr n. med. Tomasz Raganowicz w zawodzie pracuje od 1991 roku, kiedy po ukończeniu uczelni medycznej uzyskał dyplom i uprawnienia lekarza. Posiada specjalizację drugiego stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 2000 roku przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Raganowicz

Dr n. med. Tomasz Raganowicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów oraz chorób aparatu ruchu. Przeprowadza profilaktykę oraz wczesne leczenie dysplazji stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. Oferuje leczenie zachowawcze i zabiegowe wrodzonych i nabytych wad u dzieci, między innymi leczenie nierówności kończyn, usuwanie dodatkowych palców, rozdzielanie zrostów palców i pozostałe zabiegi rekonstrukcyjne. Opiekuje się dziećmi z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową i innymi zespołami neurologicznymi. Zajmuje się leczeniem guzów i zmian guzopodobnych aparatu ruchu.

Zdjęcia dr n. med. Tomasz Raganowicz

Żagiel Med Szpital - dr n. med. Tomasz Raganowicz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Tomasz Raganowicz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.