lek. Tomasz Rawo

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Tomasz Rawo ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki, szwedzkiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Rawo

Lek. Tomasz Rawo ukończył studia medyczne w 2003 roku. Roczny staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Szpitalu Urazowym św. Anny w Warszawie. W 2005 roku rozpoczął specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, którą realizował w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego. Prowadził tam także zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego i Oddziału Fizjoterapii WUM. W 2011 roku, po złożeniu egzaminu, został specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od tego momentu jest związany zawodowo ze Szpitalem Dziecięcym im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie, gdzie pracuje jako ortopeda dziecięcy. Od 2014 roku jest także członkiem interdyscyplinarnego zespołu Zakładu Mukowiscydozy i pracuje jako ortopeda dziecięcy w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Na swoim koncie ma ukończone wiele prestiżowych szkoleń z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym z ochrony radiologicznej pacjenta, artroskopii barku, dysplazji i ultrasonografii stawów biodrowych, a także kursów doskonalących poświęconych wadom stóp, zapaleniom kości i stawów, gruźlicy narządu ruchu czy artroskopii stawu kolanowego.

Doktor Rawo regularnie uczestniczy w sympozjach Sekcji Ortopedii Dziecięcej, zajmuje się działalnością naukową i publikuje prace i artykuły. Wypowiada się w charakterze eksperta w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w prasie i telewizji.

Lek. Tomasz Rawo jest członkiem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Polskiego Towarzystwa Mukowiscydozy oraz Sekcji Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

W wolnym czasie lubi pływać, uprawiać żeglarstwo (od 1994 roku jest posiadaczem patentu jachtowego) i turystykę górską oraz rowerową. Pasjonuje się też kolejnictwem.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Rawo

Lek. Tomasz Rawo to specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który na co dzień zajmuje się leczeniem najmłodszych pacjentów. W obszarze jego zainteresowań zawodowych centralne miejsce zajmuje chirurgia stopy oraz traumatologia kończyny dolnej u dzieci i młodzieży. Pomaga pacjentom borykającym się z wadami postawy, cierpiącym z powodu schorzeń narządu ruchu, wykonuje zabiegi chirurgii artroskopowej oraz zajmuje się medycyną sportową dzieci i młodzieży oraz zagadnieniami densytometrii klinicznej.

W ramach pracy naukowej prowadzonej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie doktor Rawo zajmuje się także leczeniem schorzeń narządu ruchu u dzieci z mukowiscydozą.

Zdjęcia lek. Tomasz Rawo

Carolina Medical Center - lek. Tomasz Rawo

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Rawo

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska