lek. Tomasz Samorzewski

ortopeda, traumatolog - Bielsko-Biała

lek. Tomasz Samorzewski ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 3368531

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Samorzewski

Lekarz medycyny Tomasz Samorzewski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. W 1991 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim. Po zdobyciu dyplomu rozpoczął specjalizację z ortopedii i traumatologii. Pierwszy stopień specjalizacji w tej dziedzinie uzyskał w 1995 roku, a po pięciu latach został specjalistą drugiego stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii.

Lek. med. Tomasz Samorzewski nieustannie dba o swój rozwój i pogłębianie wiedzy, dlatego uczestniczy w branżowych konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu schorzeń narządów ruchu.

Od 1999 roku prowadzi indywidualną praktykę lekarską.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Samorzewski

Lek. med. Tomasz Samorzewski oferuje fachową pomoc pacjentom borykającym się ze schorzeniami narządów ruchu. Udziela porad i konsultacji w zakresie wad wrodzonych, przebytych schorzeń lub urazów górnych i dolnych kończyn. W swojej codziennej praktyce lekarskie koncentruje się na przywróceniu pacjentom pełnej sprawności fizycznej.

Zdjęcia lek. Tomasz Samorzewski

Klinika Galena - lek. Tomasz Samorzewski

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna 
Inne nazwy:

konsultacja specjalisty ortopedy

20 min
100 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Samorzewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.