Miasta w pobliżu Łodzi:
Wybierz konsultację lub badanie:
Wybierz zabieg:

Sprawdź innych traumatologów w pobliżu Łodzi:

Dobry traumatolog w Łodzi

Autor:

Pomocy u specjalisty z zakresu traumatologii szukać mogą osoby po uszkodzeniach narządu ruchu. Udać się do niego można w przypadku m.in. złamań kości, złamań okołostawowych oraz skręceń. Jego oferta obejmuje również leczenie urazów mięśni.

Pomoc z zakresu traumatologii w Łodzi – gdzie można jej szukać

Pacjenci z uszkodzeniami ręki szukać pomocy mogą u dr n. med. Roberta Rokickiego, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Leczeniu operacyjnemu poddać się mogą u niego pacjenci, zmagający się z zastarzałym uszkodzeniem ścięgien prostowników palców oraz zastarzałymi uszkodzeniami nerwów ręki. Udać się do niego można również na rekonstrukcje nerwów kończyny górnej, rekonstrukcje wielotkankowych uszkodzeń ręki oraz korekcję blizn ręki lub przykurczów pooparzeniowych i pourazowych, a także na artroplastykę stawów ręki, wycięcie ganglionów i guzków tkanek miękkich ręki oraz plastykę płatową na rękę i przedramię.

Rekonstrukcję stożka rotatorów barku wykonać może prof. nadzw. dr hab. n. med. Marcin Skibiński, specjalista ortopeda i traumatolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu w Łodzi. Jest autorem pracy naukowej „Zaburzenia czynności kończyny oraz ocena strategii leczenia dzieci z przetrwałym okołoporodowym porażeniem splotu ramiennego”. Staż z zakresu chirurgii ręki odbył w Instytucie M.C. Kleinert w Louisville (w USA). Specjalizuje się w chirurgii urazowo-ortopedycznej. Udać się do niego można również na artroskopową dekompresję stawu barkowego oraz artroskopową stabilizację obrąbka stawowego barku, a także na endoprotezoplastykę stawu biodrowego, plastykę niestabilności bocznej stawu skokowego oraz rekonstrukcję ścięgna Achillesa.

W Łodzi na konsultację z zakresu traumatologii udać się można także do dr n. med. Grzegorza Danielskiego, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej III Szpitala Miejskiego im. dr Karola Jonschera w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Zajmuje się m.in. diagnostyką i leczeniem urazów narządu ruchu. Szukać u niego pomocy mogą osoby ze złamaniami kości (np. kości nadgarstka, przedramienia, śródręcza i palców ręki, śródstopia i palców stóp). Jego oferta obejmuje ponadto leczenie złamania miednicy, mostka, obojczyka, bólu kręgosłupa, dyskopatii, skręcenia stawu oraz wad postawy.

Cena konsultacji u specjalisty traumatologii w Łodzi i w Madrycie

W Łodzi za wizytę prywatną u traumatologa zapłacić trzeba około 120 złotych. W Clínica Santa Elena w Madrycie cena takiej konsultacji wynosi ona 90 euro, czyli 400 złotych

Pacjenci szukali traumatologa w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska