Dobry traumatolog w Szczecinie

Autor:

Złamania kości śródręcza i palców ręki, złamania kostek goleni, śródstopia i palców stóp a także złamania kości nadgarstka i przedramienia - to tylko niektóre urazy, z którymi może udać się pacjent do traumatologa. Lekarz ten zajmuje się szczegółową diagnostyką oraz podejmuje odpowiednie leczenie zachowawcze lub operacyjne.

Oferta szczecińskich traumatologów

Do grona szczecińskich traumatologów należy dr n. med. Bartosz Sobieski, ortopeda i traumatolog, posiadający doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Specjalistycznego Szpitala im. prof. Alfreda Sokołowskiego Szczecin-Zdunowo. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz European Society of Sport Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy. W swojej dziedzinie medycyny doszkalał się na wielu kursach specjalistycznych, m.in. "Akademia Chirurgii Ortopedycznej Kolano cz. 1 i Kolano cz.2", "Nowoczesne metody leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej i łąkotki" oraz konferencji "XXX Jubileuszowy Międzynarodowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej". Przeprowadza m.in. chirurgiczne leczenie zwichnięć i podwichnięć stawu łokciowego oraz zabiegi rekonstrukcji i szycia ścięgna Achillesa.

Kolejnym specjalistą, zajmującym się chirurgią urazową, jest dr n. med Adam Spoz, ortopeda i traumatolog (I stopnia do 1999 roku) oraz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu (od 2004 roku), który leczenia i zabiegów z zakresu traumatologii uczył się na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym mieszczącym się w Specjalistycznym Szpitalu im. prof. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie-Zdunowie. Lekarz ten w swoim gabinecie ortopedycznym zajmuje się m.in. diagnostyką i leczeniem schorzeń z zakresu urazów stawów, następstw urazów oraz zaburzeniami zrostu, oferuje też diagnostykę ultrasonograficzną urazów.

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Bohatyrewicz to także specjalista ortopedii i traumatologii (I stopnia od 1988 i II stopnia od 1993 roku), przyjmujący swoich pacjentów na terenie Szczecina. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM  im. prof. T. Sokołowskiego w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz przewodniczącym Polskiej Grupy Narodowej SICOT (Société Internationale de Chirurgie Orthopédique et de Traumatologie). Wielokrotnie należał do komitetów naukowych sympozjów ortopedycznych np. V Wierzejewskiego Sympozjum  Stawu Biodrowego.

Jaka jest cena konsultacji z traumatologiem w Szczecinie, a jaka w Manchesterze?

170 zł trzeba zapłacić za wizytę u specjalisty ortopedii i traumatologii w Szczecinie, natomiast 80 funtów (448 zł) kosztuje taka konsultacja w Medical & Dental Care Green Surgery, mieszczącym się w Manchesterze (Wielka Brytania).

Pacjenci szukali traumatologa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska