Bezpośrednio w Zielonce nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji traumatolog, możemy zaproponować lekarzy w pobliżu - traumatolodzy najbliżej Zielonki przyjmują w Warszawie (13 km od Zielonki) lub w Otwocku (23 km od Zielonki). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją traumatolog, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Sprawdź traumatologów w pobliżu Zielonki:

lek. Tomasz Rudnicki

ortopeda, traumatolog

  • Konsultacja ortopedycznaod 140 zł
  • USG stawu łokciowego150 zł
  • USG stawu ramiennego150 zł
  • USG stawu kolanowego150 zł
  • USG stawu biodrowego150 zł
  • Pokaż więcej (11)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Krzysztof Wasiak

ortopeda, traumatolog, lekarz rehabilitacji medycznej

Placówki, w których przyjmuje:
  • LinMed
    LinMed ul. Komisji Edukacji Narodowej 97, Warszawa (13 km od Zielonki)
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska