Dobry urolog dziecięcy w Warszawie

Autor:

Spodziectwo, wnętrostwo, stulejka oraz wodniak powrózka nasiennego lub jądra to typowe choroby układu moczowo-płciowego wieku dziecięcego, których rozpoznaniem oraz leczeniem zajmuje się urolog dziecięcy. Często są to wady wrodzone bądź zaburzenia czynnościowe pęcherza, które, zdiagnozowane odpowiednio wcześnie, pozwalają na uniknięcie powikłań w późniejszym okresie dorastania dziecka w postaci m.in. niewydolności nerek. Zakres świadczeń urologa dziecięcego obejmuje zarówno badania i profilaktykę, jak i leczenie zachowawcze oraz operacyjne – endoskopowe oraz klasyczne.

Wizyta u urologa dziecięcego – specjaliści w Warszawie

Prenatalne rozpoznanie wad wrodzonych układu moczowo-płciowego oraz postnatalna terapia to główny zakres zainteresowań dr n. med. Piotra Edwarda Gastoła, specjalisty chirurgii dziecięcej II stopnia i specjalisty urologii dziecięcej. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Pediatrii Hospital for Sick Children w Londynie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej Medizinische Hochschule w Hannoverze. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych zajmuje się również chirurgią rekonstrukcyjną wad wrodzonych układu moczowo-płciowego u dzieci, przeprowadzając małoinwazyjne zabiegi z zakresu endourologii i laparoskopii.

Diagnostyka i leczenie spodziectwa, wnętrostwa, moczenia dziennego i nocnego czy wodonercza okresu noworodkowego to część świadczeń, jakie w swojej praktyce realizuje dr n. med. Jerzy Czyż, specjalista urologii dziecięcej, specjalista chirurgii dziecięcej II stopnia. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, swoje kwalifikacje zdobywał również w Niemczech, Austrii oraz w USA. W zakresie urologii zajmuje się ponadto leczeniem ureterocoele w układach zdwojonych nerek, kamicy układu moczowego oraz zaburzeń różnicowania płci (obojnactwo).

Doświadczenie zawodowe w chirurgii dziecięcej, szczególnie w urologii dziecięcej w zakresie leczenia wad wrodzonych układu moczowego, posiada specjalista urolog dziecięcy oraz specjalista chirurgii dziecięcej dr n. med. Mieczysław Śmigielski. Od początku swojej działalności lekarz wykonał 5000 operacji, w tym ponad 2000 operacji spodziectwa, przy minimalnej ilości powikłań. Od 2005 r. jest konsultantem w Warszawskim Centrum Medycznym, a poza praktyką lekarską prowadzi działalność dydaktyczną w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Cena konsultacji u urologa dziecięcego w Warszawie i w Nowym Jorku (USA)

Wstępna konsultacja urologa dziecięcego, poprzedzająca zabieg obrzezania w New York Urology Specialists, kosztuje 285 $ (1 083 zł). W Warszawie ceny takiej usługi są nieporównywalnie niższe i zaczynają się od 110 zł.

Pacjenci szukali urologa dziecięcego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska