Urolog Gdynia

Specjalista urologii to lekarz, z którym możesz omówić wszelkie dolegliwości ze strony układu moczowego. Mogą one dotyczyć nerek, pęcherza moczowego czy moczowodów. Ważne jest, aby nie bagatelizować niepokojących objawów i niezwłocznie po ich pojawieniu się, zasięgnąć porady specjalisty. Przedstawiamy 9 urologów z Gdyni, u których możesz się skonsultować.

…więcej

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

W gabinecie dr ned. med. Macieja Jarosza można poddać się licznym zabiegom z zakresu urologii i andrologii. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest to bardzo dobry urolog, który pomoże pacjentom cierpiącym z powodu m.in. nowotworu nerek, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego czy zaburzeń erekcji. Podopieczni cenią go przede wszystkim za zaangażowanie i kontaktowość.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja andrologiczna170 zł
 • Konsultacja urologiczna140 zł
 • USG układu moczowego100 zł
 • USG prostaty transrektalne120 zł
 • Biopsja jądra1 500 zł
 • Pokaż więcej (17)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Wiesław Moszczyński zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. W swoim prywatnym gabinecie przeprowadza szereg zabiegów, które pomagają pozbyć się problemów takich jak zbyt krótkie wędzidełko czy stulejka. Pacjenci chwalą go za życzliwość i dokładność.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna120 zł
 • Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej120 zł
 • Pokaż więcej (10)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Przemysław Rzepecki specjalizuje się w leczeniu chorób urologicznych takich jak łagodny rozrost gruczołu krokowego u mężczyzn, kamica układu moczowego czy nietrzymanie moczu. Zajmuje się także leczeniem nowotworów układu moczowego i rozrodczego u mężczyzn. W opinii pacjentów to rzeczowy, a przy tym bardzo miły lekarz.

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź innych urologów w pobliżu Gdyni:

Dobry urolog w Gdyni

Autor:

Urolog jest specjalistą, leczącym szereg schorzeń układu moczowo-płciowego zarówno u mężczyzn i kobiet, jak i u dzieci. Leczy m.in. kamicę i kolkę nerkową, zapalenie pęcherza moczowego i nerek (zarówno ostre jak i przewlekłe), wysiłkowe i naglące nietrzymanie moczu a także bóle okolic intymnych. Ponadto lekarz tej specjalności wyleczyć może także zapalenie i rozrost prostaty, zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk czy zaburzenia płodności męskiej. U dzieci urolog leczy farmakologicznie stulejkę, wnętrostwo oraz nawracające zakażenia układu moczowego.

Konsultacje i zabiegi w ofercie gdyńskich urologów

Gdyńskim lekarzem, zajmującym się schorzeniami urologicznymi, jest lek. med. Tomasz Somnicki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1988 roku) oraz urolog (specjalizacja II stopnia w 1993 roku), który doświadczenie urologiczne zdobywał m.in. na Oddziale Urologicznym Wielospecjalistycznej Kliniki Zabiegowej z Przychodnią - Clinica Medica w Gdyni oraz w gdyńskich poradniach urologicznych. Oprócz konsultacji urologicznych wykonuje także zabiegi urologiczne z zakresu leczenia stulejki, żylaków powrózka nasiennego, krótkiego wędzidełka a także schorzeń układu moczowego, np. wysiłkowego nietrzymania moczu u mężczyzn.

Kolejnym specjalistą w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego jest lek. med. Narcyz Kiejna, specjalista urologii od 2014 roku, przyjmujący swoich pacjentów w gabinecie urologicznym na terenie Gdyni. Posiada doświadczenie z zakresu urologii, zdobyte na Oddziale Urologicznym Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Wraz z polską specjalizacją urologiczną w 2014 roku zdobył także europejski tytuł urologa FEBU (Fellow European Board of Urology). Wśród przeprowadzanych przez niego zabiegów urologicznych można wymienić m.in. leczenie zabiegowe stulejki i krótkiego wędzidełka prącia, leczenie zabiegowe przedwczesnego wytrysku a także zabiegi estetyczne i kosmetyczne na męskich narządach płciowych, w tym usuwanie kaszaków, blizn czy znamion.

Do grona gdyńskich urologów należy także dr n. med. Wojciech Narożański, specjalista chirurgii dziecięcej (I stopnia od 1999 roku) oraz urologii (od 2009 roku), przyjmujący w gabinecie urologicznym nie tylko na terenie Gdyni, ale także Gdańska. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Pacjent może do niego udać się m.in. na cystoskopię, operację stulejki, usunięcie ciała obcego z pęcherza moczowego a także przezcewkową resekcję guza pęcherza moczowego (TURBT).

Jaka jest cena konsultacji z gdyńskim, a jaka z londyńskim urologiem?

Za wizytę konsultacyjną u specjalisty urologii, przyjmującego w Gdyni, trzeba zapłacić kwotę 100 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 60 funtów (336 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Gdańsk oraz Wejherowo.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska