Urolog Katowice

Urolog to specjalista zajmujących się schorzeniami układu moczowo-płciowego. Pomoże zdiagnozować zapalenie pęcherza, nieprawidłowości w funkcjonowaniu nerek, a nawet wykona zabieg obrzezania czy chirurgicznego leczenia stulejki. Jeśli chcesz skonsultować swoje dolegliwości urologiczne to możesz skorzystać z przygotowanej przez nas listy 14 urologów w Katowicach, która znajduje się poniżej.

…więcej

dr n. med. Michał Tkocz

urolog, chirurg ogólny

Dr n. med. Michał Tkocz przyjmuje pacjentów borykających się z chorobami układu moczowo-płciowego. W swoim prywatnym gabinecie przeprowadza pełną diagnostykę, a także leczenie zachowawcze i zabiegowe. Podopieczni cenią go za profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość.

Placówki, w których przyjmuje:

Dr n. med. Andrzej Szedel specjalizuje się w leczeniu operacyjnym metodą otwartą, jak również laparoskopowo i przezcewkowo. W jego gabinecie pomoc otrzymają osoby cierpiące z powodu m.in. nowotworów pęcherza moczowego i nerek. Pacjenci podkreślają, że doktor Szedel to wybitny specjalista, dzięki czemu posiada on opinię jednego z najlepszych urologów w Katowicach.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna200 zł
 • Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej200 zł
 • Pokaż więcej (46)
Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź innych urologów w pobliżu Katowic:

 • Konsultacja urologiczna120 zł
 • USG układu moczowego70 zł
 • USG prostaty transrektalne70 zł
 • USG prostaty przez powłoki brzuszne70 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu50 zł
 • Pokaż więcej (26)
Placówki, w których przyjmuje:
 • Konsultacja urologiczna140 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu40 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu z konsultacją170 zł
 • Cystoskopia400 zł
 • Biopsja chirurgiczna prostaty650 zł
 • Pokaż więcej (13)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry urolog w Katowicach

Autor:

Do schorzeń leczonych przez specjalistę urologii można zaliczyć m.in.: kamicę układu moczowego, niepłodność męską, nietrzymanie moczu a także leczenie zakarzeń narządów dróg nasiennych, leczenie rozrostu gruczołu krokowego oraz nowotworów jąder czy prostaty.Tym wszystkim zajmują się także katowiccy urolodzy.

Na problemy moczowo-płciowe najlepszy urolog

Jednym z katowickich urologów jest dr Krzysztof Pliszek, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1995 roku) oraz urologii (II stopnia od 2000 roku), który posiada certyfikat FEBU - Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, potwierdzający jego  wysokie kwalifiakcje z zakresu urologii. Przyjmuje on pacjentów w Klinice Leczenia Niepłodności i Poradni Urologicznej Centrum Medycznego Angelius Provita w Katowicach, gdzie udziela pomocy głównie w zakresie diagnostyki niepołodności męskiej - leczy urazy jąder i nasieniowodów, choroby nowotworowe męskich narządów rozrodczych a także infekcje układu moczowo-płciowego czy zaburzenia hormonalne. Pomaga przy przedwczesnym wytrysku oraz przy zaburzeniach erekcji.

Kolejnym lekarzem zajmującym się leczniem schorzeń układu moczowo-płciowego w Katowicach jest dr n. med. Artur Pietrusa, specjalista urologii (od 2006 roku), posiadający tytuł Fellow of European Board of Urology (FEBU) oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte m.in. w Szpitalu Urologicznym im. prof. E. Michałowskiego w Katowicach (lata 1999-2006) a także na Oddziale Urologii Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach (lata 2007-2012). Swoich pacjentów przyjmuje w Prywatnym Gabinecie Urologicznym na terenie Katowic oraz w Poradni Urologicznej Centrum Medycznego Angelius Provita. W praktyce lekarskiej specjalizuje się głównie z zakresu leczenia zachowawczego i operacyjnego schorzeń ukałdu moczowo-płciowego - szczególnie w endoskopowych operacjach przezcewkowych.

Jeszcze innym katowickim specjalistą urologii jest dr n. med. Wiesław Duda, chirurg ogólny (I stopnia od 1978 roku) oraz urolog (II stopnia od 1982 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1987. Swoich pacjentów przyjmuje w Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim w Przychodni Medipol - leczenie zachowawcze schorzeń urologicznych oraz udziela pomocy z zakresu zabiegów urologicznych na Oddziale Urologii Szpitala Specjalistycznego im. prof. E. Michałowskiego w Katowicach. Do zakresu jego usług należy m.in. leczenie zaburzeń funkcji seksualnych mężczyzn, leczenie chorób układu moczowego, leczenie męskiej niepłodności a także leczenie chorób układu płciowego męskiego.

Dr Marcin Stec to jeszcze jeden katowicki specjalista urologii (II stopnia od 2000 roku), który posiada także specjalizację z chirurgii ogólnej II stopnia zdobytą po zdaniu egazaminu specjalizacyjnego w roku 1996. Swoje doświadczenie urologiczne zdobywał na Oddziale Urologicznym Gliwickiego Centrum Medycznego. Na konsultacji i leczeniu można się z nim spotkać w Prywatnym Gabinecie Lekarskim mieszczącym się w Katowicach oraz w Przychodni Medipol, gdzie leczy choroby prostaty - rak, łagodny przerost, zapalenie oraz infekcje układu moczowego, nietrzymanie moczu a także zaburzenia erekcji czy nowotwory jąder i prostaty.

Na konsultację i leczenie schorzeń natury urologicznej można się także umówić do dr. Macieja Cofalika, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 i II stopnia od 2006 roku) oraz specjalisty urologii (II stopnia od 2011 roku), który jest członkiem zarówno  Polskiego jak i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Prowadzi Gabinet Urologiczny znajdujący się w Centum Medycznym Profmedical, gdzie zajmuje się konsultacjami z zakresu urologii oraz medycyny seksualnej i andrologii. Prowadzi diagnostykę i leczenie chorób układu moczowego - kamica, zakażenia, nowotwory, urazy a także leczy zaburzenia potencji, dysfunkcje seksualne i niepłodność. 

W Katowicach warto się udać także do dr. n. med. Grzegorza Szkodnego, chirurga ogólnego i urloga II stopnia od 1992 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Urologii Leverkusen w Niemczech w latach 1987-1988, będąc tam na stażu zawodowym. Choroby układu moczowo-płciowego męskiego leczy na Oddziale Urologii Szpitala Specjalistycznego prof. E. Michałowskiego w Katowicach, gdzie m.in. wykonuje badania USG urologiczne oraz uroflowmetrię, cystoskopię oraz biopsje.

Jaka jest cena wizyty u lekarza urologa w Katowicach a jaka w Manchesterze?

Przychodząc po poradę i diagnozę do katowickiego urologa pacjent musi przygotować kwotę 150 zł, natomiast za wizytę wraz z USG w Wielkiej Brytani zapłaci £125, odwiedzając gabinet urologa w Medical & Dental Care w Manchesterze.

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska