Lek. Witold Smoleński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego. Przeprowadza także operacje stulejki oraz plastykę krótkiego wędzidełka. Swoich pacjentów przyjmuje także na NFZ. Pacjenci doceniają go za rzeczowość, profesjonalizm i miłą atmosferę w gabinecie.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Jacek Politański

chirurg ogólny, proktolog, urolog

Do dr n. med. Jacka Politańskiego warto wybrać się w przypadku m.in. schorzenia nerek, kamicy układu moczowego, nowotworu pęcherza moczowego, stulejki czy choroby prostaty. W jego gabinecie można wyleczyć także zapalenie cewki moczowej. Rzetelność, uprzejmość i komunikatywność czynią go wyjątkowo dobrym urologiem w Krakowie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja chirurgiczna200 zł
 • Konsultacja proktologiczna200 zł
 • Konsultacja urologiczna200 zł
 • Pokaż więcej (37)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Włodzimierz Klima

chirurg ogólny, urolog

W gabinecie dr n. med. Włodzimierza Klimy można poddać się wielu zabiegom urologicznym. Doktor pomoże osobom zmagającym się z m.in. stulejką, nietrzymaniem moczu, kamicą nerkową i moczową oraz krótkim wędzidełkiem. W swoich opiniach pacjenci podkreślają jego kontaktowość, życzliwość i profesjonalizm.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna180 zł
 • Cystoskopiaod 600 zł
 • Pokaż więcej (15)
Placówki, w których przyjmuje:

Dr n. med. Sławomir Mrozicki prowadzi pacjentów z przerostem gruczołu krokowego, kamicą układu moczowego, jak również stanami zapalnymi w obrębie stercza, pęcherza moczowego, jądra i najądrzy. Swoich podopiecznych przyjmuje prywatnie w kilku placówkach w Krakowie. Wizyta w jego gabinecie to gwarancja opieki medycznej na najwyższym poziomie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna120 zł
 • Cystoskopiaod 1 300 zł
 • Pokaż więcej (70)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. med. Jacek Jakubowski zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego kobiet oraz moczowo-płciowego mężczyzn. Leczy infekcje, wykonuje badania USG i przeprowadza zabiegi chirurgiczne. Zaangażowanie, taktowność i oddanie pacjentowi sprawiają, że jest to jeden z najlepszych urologów w Krakowie.

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry urolog w Krakowie

Autor:

Choroby układu moczowo-płciowego to dla mężczyzn dość wstydliwy temat. Jednak warto się zdecydować na taką wizytę, aby wyleczyć schorzenia i nie dopuścić do niechcianych powikłań. Urolog zajmie się diagnozą i leczeniem np. nietrzymania moczu, impotencją, nowotworami oraz zaburzeniem funkcji i infekcjami narządów układu moczowo-płciowego.

Mężczyzno - nie wstydź się!

Jednym z krakowskich urologów jest dr n. med. Bohadan Pawlicki, specjalista urologii, który z tej dziedziny kształcił się m.in. za granicą na Uniwersytach Harvard i Stanford oraz w szpitalu klinicznym Massachusetts General Hospital w Bostonie w Stanach Zjednoczonych a także w Klinice L'Institut Mutualiste w Paryżu i innych europejskich szpitalach. Swoich pacjentów przyjmuje w krakowskim gabinecie urologicznym, gdzie leczy choroby prostaty, przedwczesny wytrysk a także kamicę układu moczowego i zaburzenia w oddawaniu moczu. Przeprowadza również badania diagnostyczne USG moszy i jąder.

Innym urologiem przyjmującym w Krakowie jest dr hab. n. med. Tomasz Drewniak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1996 roku) i urologii (II stopnia od 2006 roku), posiadający certyfikat FEBU (Europejskiego Towarzystwa Urologicznego). Przyjmuje w gabinecie urologicznym na terenie Krakowa, w którym pomaga m.in. z zakresu kamicy dróg moczowych, zaburzeń wzwodu, zapaleń dróg moczowych a także leczy choroby nerek, choroby narządów płciowych oraz leczy zaburzenia hormonalne andropauzy. Jego gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat USG B-K Medical - Falcon 2101 EXL oraz w aparat do badań urofloumetrycznych Urodyn 1000.

Dr n. med. Janusz Jaszczyński to kolejny specjalista urologii przyjmujący pacjentów w Krakowie. Posiada certyfiakt FEBU (Europejskiego Towarzystwa Urologicznego), świadczący o jego wysokich kwalifikacjach urologicznych. Doświadczenie swoje zdobywał m.in. Poradni Urologicznej Szpitala Św. Rafała Scanmed, gdzie leczył różnorodne schorzenia i problemy układu moczowo-płciowego. Diagnostykę i leczenie przeprowadza także w Gabinecie Diagnosiva, gdzie można się z nim umówić nie tylko na konsultacje z zakresu urologii, ale także na USG jamy brzusznej i jąder, USG dorektalne stercza, uroflowmetrię a także badania cystometrii, profilometrii cewkowej oraz diagnostykę nietrzymania moczu.

Do grona krakowskich specjalistów urologów należy także dr Andrzej Strach, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku) oraz urologii (od 2005 roku), który pomaga pacjentom w Szpitalu Św. Rafała Scanmed w Krakowie w Poradni Urologicznej. Przyjmuje także w Poradni Urologicznej Centrum Medycznego Larmed. Wykonuje diagnostykę i leczy choroby układu moczowo-płciowego, tj. przerost prostaty, stany zapalane nerek, żylaki powózka nasiennego czy stulejkę. Ocenia stan dróg moczowych za pomocą USG oraz leczy zaburzenia męskiego libido i potencji.

Urologiem krakowskim jest również dr Andrzej Karski, który specjalistą chirurgii ogólnej I stopnia został w 1977 roku, natomiast specjalistą urologii II stopnia jest od 1980 roku. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się głównie leczeniem zaburzeń potencji oraz zachowawczym leczeniem urologicznym a także małymi zabiegami urologicznymi. Przyjmuje on pacjentów w Prywatnym Specjalistycznym Gabinecie Urologicznym na terenie Krakowa, który mieści się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Kov-Med. 

Jeszcze jednym specjalistą od schorzeń układu moczowo-płciowego w Krakowie jest prof. dr hab n. med. Zygmunt Dobrowolski, specjalista chirurgii oólnej (I stopnia od 1973 roku) oraz urologii (II stopnia od 1977 roku), który doktorem habilitowanym został w roku 1995. Posiada on bogate doświadczenie zawodowe urologiczne zdobyte w polskich i zagranicznych ośrodkach medycznych, tj. Klinika Urologii Uniwersytetu Stanowego w New York (w roku 1982), Szpital Rudulfstieftung Klinika Urologi w Wiedniu (w 1987 roku), Klinika Urologii Uniwersytetu Stanowego na Florydzie (w roku 1997) czy Klinika Urologii Uniwersytetu Południowej Californii w Los Angeles (w 1998 roku). W Specjalistycznym Gabinecie Urologicznym Uromed wykonuje m.in. laserowe leczenie prostaty, laserowe leczenie guzów pęcherza moczowego, leczy raka prostaty, nerki oraz jąder i prącia. Ponadto przeprowadza różnorodne operacje prącia i jąder.

Ile kosztuje wizyta u urologa w Krakowie a ile w Londynie?

Za spotkanie z urologiem na konsultacji specjalistycznej pacjent zapłaci w krakowskich gabinetach urologicznych kwotę 100-150 zł. £60 wyda natomiast na to samo w Tooting Medical Centre w Londynie.

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska