Sprawdź urologów w pobliżu Lublina:

Dobry urolog w Lublinie

Autor:

Urologia zajmuje się fizjologią i schorzeniami układu moczowo-płciowego. Choroby urologiczne mają bardzo zróżnicowany charakter. Lekarz urolog zajmuje się leczeniem takich dolegliwości jak infekcje i stany zapalne układu moczowo-płciowego, nietrzymanie moczu, impotencja czy nowotworów układu moczowego i płciowego. Urolog poprzez analizę funkcjonowania układu moczowo-płciowego stawia diagnozę i podejmuje decyzję dotyczącą dalszego leczenia. Decyduje także czy będzie to leczenie zachowawcze czy  leczenie operacyjne. Lekarze urolodzy często specjalizują się węższych dziedzinach urologii jak kamica, czy nowotwory układu moczowego.

Lekarze urolodzy w Lublinie

Na konsultacje i leczenie schorzeń urologicznych w Lublinie można udać się do dr n. med. Waldemara Lasoty. Jest on specjalistą w zakresie chirurgii i urologii, posiada tytuł FEBU (Fellow of European Board of Urology) nadany przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Katedrze i Kliniece Urologii i Onkologii Urologicznej przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz na Oddziale Urologii Institut Mutualiste Montsouris w Paryżu. Doktor Lasota specjalizuje się w laparoskopowych operacjach raka prostaty oraz małoinwazyjnym leczeniu chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn. Wykonuje też zabiegi z zakresu urologii jednego dnia.

Lek. med. Waldemar Białek to kolejny urolog, który oferuje konsultacje i leczenie urologiczne w Lublinie. Jest on absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a staż zawodowy odbywał w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego Charite w Berlinie. Posiada certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu  "Stosowania lasera tulowego w urologii". Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i powadzi warsztaty w zakresie ultrasonografii w urologii. Specjalizuje się w  diagnostyce ultrasonograficznej w urologii, w zabiegach endoskopowych oraz leczeniu operacyjnym onkologii urologicznej.

Z dolegliwościami natury urologicznej można udać się również do dr n. med. Marka Urbana, który jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i urologii. Przez osiemnaście lat pracował w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Lublinie. Specjalizuje się szczególnie w onkologii urologicznej i laparoskopowych technikach operacyjnych w urologii. Skończył prestiżowe kursy na Uniwersytecie Harvarda w Stanach Zjednoczonych z dziedziny onkologii urologicznej. Pełni też funkcje badacza i koordynatora badań klinicznych.

Ile kosztuje wizyta u specjalisty urologa w Lublinie, a ile w Londynie

Za wizytę  u lekarza urologa w Lublinie trzeba zapłacić ok 100 zł. Natomiast cena wizyty wizyty u takiego samego specjalisty w London Urology Group to wydatek rzędu 200 £ (ok. 1 200 zł).

 

 

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska