Urolog Poznań - informacje

Do urologa mężczyzna może przyjść ze schorzeniami i problemami w funkcjonowaniu narządów moczowo-płciowych. Lekarze urolodzy przeprowadzają diagnostykę i leczą m.in. kamicę moczową, łagodny przerost prostaty, stany zapalne układu moczowego czy guzy jąder. Ponadto pomagają także w zaburzeniach funkcji seksualnych - problemach ze wzwodem czy przedwczesnym wytryskiem.

Mężczyzno - urolog ci pomoże

Do poznańskich urologów należy dr Artur Kułakowski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1989 roku) oraz urologii (II stopnia od 1992 roku), któy posiada bogate doświadczenie urologiczne zdobyte podczas pracy w gabinetach na terenie Poznania i jego okolic. Można się z nim spotkać na wizycie m.in. w Lumedice, gdzie oferuje leczenie zachowawcze i operacyjne z zakresu łagodnego przerostu prostaty, leczenia nietrzymania moczu czy leczenia zaburzeń wzwodu. Ponadto przeprowadza także w poznańskim szpitalu operacje endoskopowe i otwarte narządów układu moczowego oraz operacje męskich narządów płciowych, tj. usunięcie jądra czy operacje stulejki.

Specjalistą urologiem przyjmującym pacjentów w Poznaniu jest dr n. med. Michał Hrab, urolog od 2008 roku, posiadający europejski tytuł specjalisty urologii FEBU (Europejskiego Towarzystwa Urologicznego). Schorzenia natury urologicznej leczy w Specjalistycznym Gabinecie Urologicznym. Specjalizuje się głównie w zabiegach małoinwazyjnych - endoskopowych w urologii (przynależy do stowarzyszenia zjmującego się takim leczeniem - Endourogical Society). Oprócz USG układu moczowego i pełnego zakresu badań urologicznych, przeprowadza także leczenie prostaty, kamicy moczowej, raka prącia oraz nowotworów nerek czy zaburzeń erekcji.

Specjalistą urologii, do którego mogą przyjść poznańscy pacjenci jest także dr n. med. Roland Dadej, chirurg ogólny (I stopnia od 1996 roku) i urolog (II stopnia od 2000 roku), który posiada certyfiakt FEBU, potwierdzający jego wysokie kwalifiakcje w urologii przyznane przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Należy do EuropejskiegoTowarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Swoich pacjentów przyjmuje w Gabinecie Urologicznym na ternie Poznania, w którym leczy m.in. nowotwory gruczołu krokowego, nerek, pęcherza i jąder a także kamicę układu moczowego i nietrzymanie moczu. Ponadto można do niego przyjść z zaburzeniami potencji, przedwczesnym wytryskiem czy dysfunkcją erekcji.

Dr n. med. Piotr Cieśliński to kolejny specjalista urologii, oferujący swoje usługi na terenie Poznania. Posiada on tytuł FEBU (certyfikat przyznany przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne). Doświadczenie swoje zdobywał podczas pracy w Katedrze i Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcikowskiego w Poznaniu. Pomaga w Specjalistycznym Gabinecie Urologicznym, gdzie przeprowadza leczenie z zakresu: schorzeń prostaty, kamicy dróg moczowych czy zaburzeń w oddawaniu moczu. Wykonuje także zbiegi urologiczne chirurgii jednego dnia - operacje stulejki i korekcje wędzidełka.

W Poznaniu na konsultację i leczenie urologiczne można także przyjść do dr. Adama Michalskiego, specjalisty chirurgii ogólnej I stopnia od 1979 roku oraz urologii II stopnia od 1982 roku, który posiada bogate dświadczenie szpitalne z tej drugiej dziedziny medycyny zdobyte na Oddziale Urologicznym Szpitala Kolejowego w Puszczykowie oraz za granicą w Tunezji w latach 1985-1988. Przebywał również na zagranicznych stażach, m.in. w latach 1990-1991 w klinice prof. Mazmana w Lile. Mężczyzna może poddać się w jego gabinecie endoskopowym zabiegom leczenia guzów pęcherza moczowego, endoskopowym zabiegom leczenia  gruczolaka prostaty oraz leczeniu kamicy układu moczowego za pomocą technik ESWL, URSL oraz lasera.

Jeszcze jednym poznańskim urologiem jest dr n. med. Andrzej Antczak, chirurg ogólny I stopnia od 1990 roku oraz urolog II stopnia od 1993 roku. Umiejętności urologiczne i wiedzę z tego zakresu zdobywał na Oddziale Urologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu oraz na zjazdach i konferencjach urologicznych. Pacjentom pomaga w Poradni Urologicznej kliniki Profmedica, gdzie zajmuje się głównie urologią onkologiczną i kamicą moczową.

Ile kosztuje wizyta u specjalisty urologa w Poznaniu a ile w Manchesterze?

Za poradę i badanie u poznańskiego urologa trzeba zapłacić 120 zł za zwykłą wizytę oraz 170-200 zł za konsultację z badaniem USG. W Wielkiej Brytanii z kolei jest to kwota £65 za zwykłą wizytę oraz £125 za wizytę z USG (obie ceny w Medical & Dental Care Green Surgery w Manchesterze).

Pacjenci szukali urolog także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Poznań lub Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.