Urolog Warszawa

Urolog to specjalista, zajmujący się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Częste oddawanie moczu połączone z pieczeniem, bólem w okolicy nerek czy stulejka – z tym wszystkim możesz zgłosić się właśnie do niego. Poniżej przygotowaliśmy listę 20 urologów z Warszawy, u których możesz umówić prywatną wizytę.

…więcej

Do lek. Adama Mroczka zgłaszają się przede wszystkim mężczyźni cierpiący z powodu zapalenia prostaty, stulejki oraz nawracających infekcji układu moczowego. Pacjenci doktora Mroczka w swoich opiniach podkreślają jego profesjonalizm oraz miłą atmosferę podczas wizyty, dzięki czemu cieszy się on mianem jednego z najlepszych urologów w Warszawie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologicznaod 170 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczuod 200 zł
 • Biopsja cienkoigłowa prostatyod 750 zł
 • Biopsja prostaty TRU-CUTod 550 zł
 • Pokaż więcej (8)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Tomasz Wiśniewski zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych. Wykonuje również badania takie jak cytoskopia czy USG. W jego prywatnym gabinecie pomoc znajdą mężczyźni zmagający się z zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem. Pacjenci cenią go ze względu na duże doświadczenie i uwagę im poświęcaną.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna180 zł
 • Biopsja chirurgiczna prostaty600 zł
 • Cystoskopia z konsultacją600 zł
 • Pokaż więcej (6)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Robert Nowakowski diagnozuje i leczy nowotwory prostaty, przeprowadza także zabiegi stulejki i plastyki wędzidełka. Szczegółowe omówienie problemu i indywidualne podejście do podopiecznego to jego znak rozpoznawczy. Pacjenci cenią także jego olbrzymią wiedzę, podkreślając, że jest to wyjątkowo dobry urolog w Warszawie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Biopsja chirurgiczna prostaty600 zł
 • Cystoskopia z konsultacją600 zł
 • Pokaż więcej (4)
Placówki, w których przyjmuje:

prof. dr hab. Paweł Wiechno

onkolog kliniczny, urolog

W swojej pracy prof. dr hab. Paweł Wiechno zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów męskiego układu moczowego. Z jego pomocy chętnie korzystają także pacjenci z rakiem jądra, stercza, pęcherza moczowego i nerki. Podopieczni chętnie wracają do jego prywatnego gabinetu ze względu na rzeczowe omawianie problemów i udzielane wsparcie.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Roman Sosnowski

chirurg ogólny, urolog

Do dr n. med. Romana Sosnowskiego warto wybrać się w przypadku raka pęcherza moczowego, nerki, jąder i prostaty. Doktor zajmuje się także leczeniem kamicy dróg moczowych, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego oraz zaburzeń wzwodu. W swoich opiniach pacjenci zwracają uwagę na jego profesjonalizm, podkreślając, iż jest to lekarz z powołania.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej200 zł
 • Pokaż więcej (1)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

urolog, chirurg ogólny

Dr n. med. Andrzej Adam Małczyński pomoże mężczyznom cierpiącym z powodu zaburzeń erekcji oraz nowotworu prostaty i jąder. W swoim prywatnym gabinecie konsultuje także pacjentów z różnego rodzaju chorobami układu moczowego. Podopieczni ceną go m.in. za rzeczowość i dokładność.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna180 zł
 • USG układu moczowego150 zł
 • USG prostaty przez powłoki brzuszne150 zł
 • USG jąder150 zł
 • Pokaż więcej (4)
Placówki, w których przyjmuje:

Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski specjalizuje się w onkologii urologicznej. Pacjenci zgłaszają się do niego po pomoc w przypadku nowotworów pęcherza, prostaty i nerek. Doktor Radziszewski to także ekspert w zakresie małoinwazyjnych metod leczenia schorzeń urologicznych. Podopieczni chwalą go nie tylko za olbrzymie doświadczenie, ale również serdeczność.

Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Krzysztof Bukowski specjalizuje się w leczeniu osób z problemami ze strony układu moczowego, zaburzeniami erekcji i nowotworami układu moczowego. W swoich opiniach pacjenci podkreślają jego profesjonalizm, przyjazne podejście oraz przeprowadzanie dokładnego wywiadu, co czyni go szczególnie dobrym urologiem w Warszawie.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Robert Jarema

urolog, chirurg ogólny

Dr n. med. Robert Jarema w swojej pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta. Podopieczni doceniają jego zaangażowanie i przyjazną atmosferę w gabinecie. Doktor Jarema zajmuje się m.in. leczeniem chorób prostaty, schorzeń układu moczowego i nerek. Swoich pacjentów przyjmuje zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ.

Opinie pacjentów:

"Świetny specjalista, bez dwóch zdań lekarz z powołaniem. Konkretny, znający się na rzeczy. Przede wszystkim doskonale troszczący się o pacjenta." - Tomasz

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź urologów w pobliżu Warszawy:

Dobry urolog w Warszawie

Autor:

Schorzenia urologiczne typu nietrzymanie moczu, problemy z erekcją bądź przerostem prostaty są dla borykających się z nimi mężczyzn źródłem nie tylko dolegliwości zdrowotnych, ale i frustracji oraz wstydu. Podobnie jest ze stulejką czy zbyt krótkim wędzidełkiem penisa – przypadłościami sprawiającymi ból oraz wpływającymi na sprawność seksualną. Wzrasta świadomość powszechności tego typu problemów i jednocześnie metod ich leczenia. Z tego powodu coraz więcej mężczyzn odwiedza gabinety urologiczne i decyduje się na podjęcie terapii.

Urolog w Warszawie

W Warszawie leczeniem chorób urologicznych zajmuje się m.in. prof. dr hab. n. med. Alojzy Witeska (LUX MED). Należy do European Association of Urology oraz Societe Internationale d'Urologie. Przez 20 lat pełnił nieodpłatnie dyżury w parafii św. Tadeusza na Sadybie, zaś aktualnie przyjmuje pacjentów w parafii św. Edmunda Bojanowskiego na ul. Kokosowej. Podczas wykładów objaśnia wiernym symptomy raka prostaty i schorzeń urologicznych, a chętnych poddaje badaniu.

Kolejny lekarz to dr Marianna Bondarenko, specjalista urologii oraz urologii dziecięcej, wieloletni pracownik Oddziału Urologii Szpitala Praskiego. Odbyła staż chirurgiczny w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPCSK, a obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich w stołecznej Klinice Urologii Akademii Medycznej. Od 2008 roku posiada europejski certyfikat FEBU, a zdobyła go z wyróżnieniem. Zajmuje się obrzezaniem, operowaniem stulejki i wodniaka jądra. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi też cewnikowanie pęcherza moczowego i biopsja prostaty.

W Szpitalu Praskim pracuje również urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka. Zgłębiała wiedzę m.in. podczas kursów w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura oraz w Klinice Urologii Charite w Berlinie. Praktyczne umiejętności z zakresu technik endoskopowych i laparoskopowych zdobyła na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Zajmuje się leczeniem impotencji, kamicy nerkowej i nietrzymania moczu.

Leczenie schorzeń urologicznych

Pacjenci, których schorzenie wymaga leczenia chirurgicznego, mogą zgłosić się do Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży. Przyjmuje w nim dr n. med. Cezary Torz, urolog, wykładowca i nauczyciel akademicki, a także autor i współautor ponad 50 prac naukowych i doniesień zjazdowych. Jest ordynatorem Oddziału Urologii w Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Dr hab. n. med. Piotr Dobroński (MD Clinic) to urolog i androlog z 20-letnim stażem w urologii klinicznej. Interesuje się chorobami gruczołu krokowego, operacjami plastycznymi penisa oraz chirurgicznym leczeniem niepłodności męskiej włącznie z odwróceniem wazektomii.

Kolejny lekarz to dr Adam Mroczek, urolog z europejskim certyfikatem FEBU. Specjalizuje się w skomplikowanych przypadkach, wykonał już ponad 300 operacji stulejki. Od 2011 roku jest pracownikiem CSK MSWiA w Warszawie. Przeprowadza zabiegi plastyki wędzidełka i obrzezanie, prócz tego leczy nawrotowe infekcje dróg moczowych.

Tytuł FEBU posiada też dr n med. Robert Jarema, chirurg i urolog, Konsultant ds. Andrologii Europejskiego Centrum Macierzyństwa INVIMED. Wykonuje zabiegi urologiczne z użyciem technik endoskopowych, a także leczy mężczyzn dotkniętych niepłodnością i zaburzeniami seksualnymi. Od prawie 18 lat pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie, obecnie w charakterze starszego asystenta Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej.

W Warszawie pracuje również dr n. med. Piotr Kryst, chirurg ogólny i urolog będący ordynatorem Oddziału Urologicznego Szpitala Bielańskiego im. ks. J. Popiełuszki. Leczy endoskopowo kamicę moczową, zaś łagodny przerost stercza niweluje przy pomocy lasera. Operuje również żylaki powrózka nasiennego.

Na leczenie do Warszawy

Stolicę Polski odwiedza coraz więcej turystów medycznych zainteresowanych niższymi cenami zabiegów urologicznych. Różnicę w cenach w Polsce i za granicą łatwo dostrzec choćby na przykładzie USG urologicznego. Dr Wojciech Martula, chirurg ogólny i urolog z CM Wellmed, wykonuje tego typu badanie w cenie 150 zł, z kolei na portalu readingurology.com można znaleźć informację o koszcie USG w Wielkiej Brytanii w wysokości 286£ (1501 zł). W Warszawie pracuje wielu wybitnych urologów, do których pacjenci przyjeżdżają nie tylko z Wysp Brytyjskich, ale i z Niemiec czy Norwegii. Pobyt w stolicy Polski umożliwia turystom medycznym pozbycie się schorzenia oraz wypoczynek w pięknym i pełnym atrakcji mieście.

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.