lek. Urszula Pieprzyca

ginekolog-położnik - Gliwice

lek. Urszula Pieprzyca ginekolog-położnik Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Urszula Pieprzyca

Lek. Urszula Pieprzyca jest absolwentką Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy zrealizowała w 106. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Gliwicach (obecnie Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach). Doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii zdobyła w Katedrze i Oddziale Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. Aktualnie związana jest z Oddziałem Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach.

Doktor Pieprzyca ukończyła wiele kursów i szkoleń, między innymi w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Systematycznie bierze udział w zjazdach i kongresach naukowych, gdzie zdobywa nowe umiejętności praktyczne i poszerza swoją wiedzę.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. U. Pieprzyca

Lek. Urszula Pieprzyca specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń ginekologicznych. Zgłaszają się do niej pacjentki z zaburzeniami wieku menopauzalnego, miesiączkowania czy chorobami zapalnymi narządu rodnego. Diagnozuje i leczy endometriozę, nadżerki szyjki macicy, zespół policystycznych jajników i inne choroby.

Doktor Pieprzyca ma duże doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej. Przeprowadza USG ginekologiczne i położnicze, ponadto wykonuje kolposkopię. Zajmuje się prowadzeniem ciąży fizjologicznych i patologicznych. Zakres jej usług obejmuje również diagnostykę i leczenie niepłodności. 

Serafin Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Urszula Pieprzyca