dr n. med. Waldemar Szabłoński

urolog - Warszawa

dr n. med. Waldemar Szabłoński urolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Waldemar Szabłoński

Dr n. med. Waldemar Szabłoński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada prestiżowy tytuł FEBU (Fellow of European Board of Urology), potwierdzający wysokie kwalifikacje w zakresie urologii. Ponadto jest specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej. Umiejętności zawodowe zdobywał w licznych ośrodkach medycznych. Pracował m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poszerzał wiedzę z zakresu proktologii, onkologii gastroenterologicznej i endokrynologicznej, zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego oraz chirurgicznej endoskopii zabiegowej. Aktualnie pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doktor Szabłoński nie ustaje w doskonaleniu i podnoszeniu swoich kompetencji w zakresie urologii oraz chirurgii. Czynnie uczestniczy w licznych sympozjach, kursach oraz konferencjach w kraju i za granicą. Ponadto jest autorem szeregu publikacji oraz rozdziałów w podręcznikach.

Doktor Szabłoński należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz do European Association of Urology (EAU).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Szabłoński

Dr n. med. Waldemar Szabłoński zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych (w tym czynnościowych i nowotworowych) oraz proktologicznych (żylaki odbytu, kłykciny, szczeliny i polipy). Przeprowadza zabiegi endoskopowe, w tym wziernikowanie odbytu i odbytnicy, pobieranie wycinków czy diagnostyka histopatologiczna. Wykonuje również procedury urologiczne w znieczuleniu miejscowym, takie jak operacje stulejki, obrzezanie i plastyka krótkiego wędzidełka.

Zdjęcia dr n. med. Waldemar Szabłoński

Premium Medical

Konsultacje

Konsultacja proktologiczna
200
Konsultacja urologiczna
cena badania USG gruczołu krokowego przy konsultacji - 100 zł
200

Diagnostyka i badania

Rektoskopia
Rektoskopia diagnostyczna
300
USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Waldemar Szabłoński