Dobry wenerolog w Szczecinie

Autor:

Pojawienie się na narządach rozrodczych atypowych zmian w postaci narośli, przebarwień lub krost jest wskazaniem do tego, by zasięgnąć porady wenerologa. Taka wizyta jest także niezbędna, gdy z podobnymi objawami zmaga się nasz partner. Odpowiednio szybka interwencja i właściwa diagnostyka (testy z krwi i wymazy, badania na HIV, kiłę, rzeżączkę, Chlamydia trachomatis) pozwala na szybkie rozpoznanie choroby i podjęcie skutecznego leczenia, dlatego z wizytą u lekarza tej specjalności nie należy zwlekać.

Wenerolog w Szczecinie – gdzie udać się na wizytę?

Konsultacje z zakresu wenerologii na terenie Szczecina świadczy dr n. med. Iwona Mączyńska, specjalista dermatolog i wenerolog, a także mikrobiolog. Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i wieloletni pracownik Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Mikrobiologii i Immunologii, w ramach praktyki wenerologicznej diagnozuje i leczy choroby przenoszone drogą płciową, takie jak opryszczka narządów płciowych, mięczak zakaźny, zakażenia narządów płciowych wywołane wirusem HPV oraz zakażenia pochwy wraz z rzeżączką, kiłą czy rzęsistkowicą. Dr Mączyńska jest współautorką projektów badawczych, sponsorowanych przez Komitet Badań Naukowych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie dermatologii oraz wenerologii posiada również dr n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa, specjalista dermatolog-wenerolog, która kwalifikacje zdobywała m. in. w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, związana z Uniwersytetem Medycznym, uczestniczka wielu kursów i konferencji dotyczących dermatologii oraz wenerologii, a także medycyny estetycznej, posiada m.in. kwalifikacje w zakresie nowoczesnych metod leczenia zmian skórnych z zastosowaniem kriochirurgii i elektrochirurgii. 

Badania w zakresie chorób skórnych i wenerycznych oferuje dr. n. med. Agnieszka Markowska, dermatolog-wenerolog, która zajmuje się leczeniem m.in. chorób wirusowych takich jak brodawki czy mięczak zakaźny, chorób bakteryjnych oraz pasożytniczych (świerzb, wszawica) i grzybica. Zakres świadczeń obejmuje również choroby przenoszone drogą płciową oraz pozostałe – dermatologiczne zmiany typu alergie, zaburzenia rogowacenia, choroby włosów i paznokci, z diagnostyką w kierunku czerniaka. 

Wenerolog – cena wizyty w Szczecinie i w Londynie (Wielka Brytania)

Badania laboratoryje w Harley Street Clinic zaczynają się od  270 £ (1 512 zł), natomiast konsultacja u specjalisty wenerologii wiąże się wydatkiem rzędu 395 £ (2 210 zł). Ceny są zatem nieporównywalnie wyższe niż w Szczecinie, gdzie za wizytę u wenerologa pacjenci zapłacą 100-150 zł plus cena badań.

Pacjenci szukali wenerologa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska