lek. Wiesław Filarski

chirurg ogólny, urolog - Wrocław

lek. Wiesław Filarski chirurg ogólny, urolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Wiesław Filarski

Lek. Wiesław Filarski ukończył w 1969 roku studia na Wydziale Lekarskim. Uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej w 1976 roku, a  w 1981 roku złożył egzamin specjalizacyjny II stopnia z urologii.

Jest doświadczonym chirurgiem i urologiem, mającym ponad 40-letnią praktykę kliniczną. W ciągu swojej długiej kariery zawodowej nieustannie poszerzał wiedzę medyczną i umiejętności praktyczne w renomowanych krajowych ośrodkach. 

Należy do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Wiesław Filarski

Lek. Wiesław Filarski jest wysoko wykwalifikowanym lekarzem specjalistą. Przeprowadza szeroki zakres zabiegów chirurgicznych i urologicznych. Zajmuje się także nowoczesną diagnostyką i kompleksowym leczeniem schorzeń urologicznych, począwszy od łagodnego przerostu prostaty, a skończywszy na nietrzymaniu moczu i zabiegach w obrębie cewki. 

Zdjęcia lek. Wiesław Filarski

Dolnośląskie Centrum Ginekologii - lek. Wiesław Filarski

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
150

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Obrzezanie
Obrzezanie częściowe
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 150

Konsultacja urologiczna - cena 150
1 200

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG nerek 
wykonywane podczas wizyty urologicznej
150
USG prostaty przez powłoki brzuszne 
wykonywane podczas wizyty urologicznej
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wiesław Filarski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska