lek. Wiesław Janusz

ortopeda, traumatolog

lek. Wiesław Janusz ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Wiesław Janusz

Lekarz medycyny Wiesław Janusz jest specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii z ponad dwudziestopięcioletnim stażem pracy.  Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej – studia medyczne ukończył w 1986 roku.

Pierwszy stopień specjalizacji z ortopedii i traumatologii uzyskał w 1990 roku, a po sześciu latach zdobył drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie.

Stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w NZOZ "Biel-Med” w Bielsku-Białej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Janusz

Lekarz medycyny Wiesław Janusz pomaga powrócić pacjentom do pełnej sprawności ruchowej. Udziela konsultacji, podejmuje się leczenia i wykonuje niezbędne zabiegi w obrębie kończyn górnych i dolnych spowodowanych urazami mechanicznymi albo przebytymi schorzeniami.

Zdjęcia lek. Wiesław Janusz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wiesław Janusz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.