lek. Wiktor Wezgraj

lekarz medycyny estetycznej

lek. Wiktor Wezgraj lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. Wiktor Wezgraj

Lek. Wiktor Wezgraj ukończył Akademię Medyczną w Lublinie w 2002 roku oraz studia podyplomowe medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2012 roku, uzyskując dyplom lekarza medycyny estetycznej. Staż podyplomowy odbył w SPSK nr 1 w Lublinie. Specjalizuje się także w neurologii, zdobywał doświadczenie pracując m.in. w Klinice Neurologii SPSK nr 4 w Lublinie oraz na Oddziałach Neurologii w SP ZOZ w Lubartowie i w Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Posiada ponadto w tej dziedzinie dodatkowe kursy takie jak "Zaawansowane Zabiegi Reanimacyjne" oraz "Ultrasonografia dopplerowska tętnic szyjnych i kręgowych oraz wewnątrzczaszkowych". 

Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz European Federation of Neurological Societes. 

Z zaangażowaniem doskonali swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej na licznych kursach i szkoleniach. Posiada certyfikaty zastosowania m. in. Sculptra, Restylane, Radiesse i innych zaawansowanych wypełniaczy. Uczestniczył w kursach remodelingu rysów twarzy za pomocą kwasu hialuronowego i korekcji tkanek miękkich wypełniaczami. Posiada certyfikaty APTOS, PDO First Lift i Spring Thread. Odbył praktyczne szkolenie z przeszczepiania tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem systemu Microfill oraz Lipopras. Ukończył zaawansowane kursy wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy Ellanse i Princess.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę o najnowsze osiągnięcia, czynnie uczestnicząc w licznych konferencjach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą z dziedziny medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Brał udział m.in. w Europejskim Kongresie Medycyny Anti-Aging w Paryżu w 2014 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Wezgraj

Lek. Wiktor Wezgraj jest doświadczonym specjalistą medycyny estetycznej i specjalizantem neurologii. Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów wypełniania zmarszczek i rewitalizacji preparatami Restylane, Sculptra i Radiesse. Kwasem hialuronowym powiększa i konturuje usta, a także uzupełnia ubytki tkanki podskórnej i podnosi policzki. Wszczepia bioresorbowalne implanty Ellanse modelujące owal twarzy i regenerujące skórę, dając długotrwałe efekty. Stosuje osocze bogatopłytkowe PRP i urządzenie Dermapen do naturalnego liftingu twarzy i likwidacji blizn czy zmarszczek. Wykonuje niechirurgiczny lifting twarzy własnym tłuszczem metodą lipofillingu oraz nićmi APTOS nano i APTOS excellence. Leczy toksyną botulinową nie tylko zmarszczki mimiczne, ale także nadpotliwość i schorzenia neurologiczne takie jak kręcz karku, napięciowe bóle głowy i bruksizm.

Zdjęcia lek. Wiktor Wezgraj

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wiktor Wezgraj