dr n. med. Witold Kokot

okulista - Sopot

dr n. med. Witold Kokot okulista

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Witold Kokot

Dr n. med. Witold Kokot jest specjalistą II stopnia w dziedzinie okulistyki. To lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (uczelnię medyczną ukończył w 1986 roku). Od początku swojej kariery sukcesywnie pogłębia wiedzę. W przeszłości współpracował z Katedrą i Kliniką Chorób Oczu Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2011 roku objął stanowisko ordynatora Oddziału Okulistyki Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Jest ordynatorem w Szpitalu św. Wojciecha na gdańskiej Zaspie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Kokot

Dr n. med. Witold Kokot zajmuje się kwalifikowaniem pacjentów do operacyjnego leczenia zaćmy oraz przeprowadzaniem tego rodzaju zabiegów.

Zdjęcia dr n. med. Witold Kokot

Blikpol Sopot ul. Haffnera - dr n. med. Witold Kokot

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Witold Kokot

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.