lek. Witold Kowalski

chirurg ogólny, chirurg onkolog - Bydgoszcz

lek. Witold Kowalski chirurg ogólny, chirurg onkolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Witold Kowalski

Lek. Witold Kowalski to specjalista chirurg posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Obecnie należy do zespołu lekarzy Oddziału Chirurgii Piersi Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Doktor Kowalski cieszy się dużą sympatią i zaufaniem pacjentek, co jest zasługą nie tylko jego szerokiej wiedzy i umiejętności, lecz również profesjonalizmu i pełnego empatii podejścia, jakim się cechuje w pracy.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Kowalski

Lek. Witold Kowalski to specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Głównym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych są choroby piersi.

Zdjęcia lek. Witold Kowalski

Stadmedica Centrum Medyczne - lek. Witold Kowalski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Witold Kowalski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska