lek. Witold Smoleński

urolog - Kraków, Bielsko-Biała

lek. Witold Smoleński urolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Witold Smoleński

Lek. Witold Smoleński pracuje w zawodzie od 2008 roku, kiedy uzyskał dyplom i uprawnienia lekarza. Zawodowo jest związany z Oddziałem Urologii Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Posiada tytuł specjalisty urologa FEBU. Opublikował wiele doniesień i artykułów naukowych. Regularnie bierze udział w zjazdach lekarskich i konferencjach urologicznych. Doktor Smoleński należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Smoleński

Lek. Witold Smoleński przeprowadza konsultacje urologiczne. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego. Posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów uszczelniania cewki moczowej metodą OPSYS. Wykonuje operacje stulejki i plastykę krótkiego wędzidełka. Zajmuje się również usuwaniem zmian okolic intymnych – kłykcin kończystych i innych. 

Zdjęcia lek. Witold Smoleński

Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej - lek. Witold Smoleński

Konsultacje

Konsultacja urologiczna 
Inne nazwy:

Konsultacja urologiczna - nietrzymanie moczu * cena zawiera USG jamy brzusznej, USG przezpochwowe (ocena kątów cewkowo-pęcherzowych + cystometria) 200 zł * Konsultacja urologiczna * cena zawiera USG + konsultacje + uroflometrie 150 zł *

Konsultacja urologiczna - nietrzymanie moczu
* cena zawiera USG jamy brzusznej, USG przezpochwowe (ocena kątów cewkowo-pęcherzowych + cystometria) 200 zł *
Konsultacja urologiczna
* cena zawiera USG + konsultacje + uroflometrie 150 zł *
150 Rozwiń szczegóły

Klinika Galena - lek. Witold Smoleński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Witold Smoleński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.