lek. Wojciech Bandurka

ortopeda - Brzeziny

lek. Wojciech Bandurka ortopeda

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Wojciech Bandurka

Lek. Wojciech Bandurka jest absolwentem wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwszy stopień specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii otrzymał w 1985 roku, a następnie drugi stopień w 1990 roku. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Doktor Bandurka jest doświadczonym lekarzem o długim stażu pracy. Pełni m.in. funkcję kierownika oddziału ortopedyczno – urazowego w Szpitalu Powiatowym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej. Pracuje również w Centrum Rehabilitacji Bremed w Brzezinach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Bandurka

Doktor Wojciech Bandurka wykonuje szeroki zakres operacji ortopedycznych i leczenia urazów. Wśród najczęściej zaopatrywanych należą proste złamania i zwichnięcia oraz leczenie zakażonych ran i złamań otwartych. Specjalizuje się w chirurgii urazowej przywracając do zdrowia pacjentów po wypadkach komunikacyjnych oraz sportowych. Przeprowadza również skomplikowane zabiegi takie jak endoprotezoplastyka obejmująca głównie staw biodrowy i kolanowy. Operacja taka polega na usunięciu uszkodzonego i niesprawnego stawu naturalnego i zastąpieniu go endoprotezą, czyli sztucznym stawem. Ponadto wykonuje skomplikowane rekonstrukcje w obrębie ręki.

Zdjęcia lek. Wojciech Bandurka

Centrum Rehabilitacji Bremed

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wojciech Bandurka