prof. dr hab. Wojciech Beuth

neurochirurg - Bydgoszcz

prof. dr hab. Wojciech Beuth neurochirurg Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – prof. dr hab. Wojciech Beuth

Dr hab. n. med., profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wojciech Beuth posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W 1987 roku złożył egzamin, otrzymując specjalizację II stopnia w zakresie neurochirurgii i neurotraumatologii. W tym samym roku przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych (Akademia Medyczna w Bydgoszczy). W 2000 roku uzyskał habilitację.

Przez wiele lat był członkiem kadry Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, podległego UMK w Toruniu. W 2007 roku w Collegium Medicum wygrał konkurs na kierownika katedry i kliniki UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy i został powołany na to stanowisko przez prorektora uczelni oraz dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza. Obecnie pełni funkcję ordynatora Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku.

Profesor cieszy się ogromnym uznaniem i szacunkiem zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów. W 2013 roku otrzymał Certyfikat Laur Pacjenta w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym. 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. W. Beuth

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Beuth jest specjalistą neurochirurgii i neurotraumatologii. Posiada ogromne doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu (także operacyjnym) chorób bólowych kręgosłupa, w tym dyskopatii u osób do 50. roku życia oraz spondyloz (zazwyczaj u pacjentów po 50 roku życia). Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyniowych mózgowia i guzów. Profesor Beuth posiada bardzo duże doświadczenie kliniczne w operowaniu kręgosłupa, zabiegach z zakresu neurochirurgii mózgu (m.in. guzy, tętniaki, wodogłowie) oraz operacjach nerwów obwodowych.

Zdjęcia prof. dr hab. Wojciech Beuth

Stadmedica Centrum Medyczne

Konsultacje

Konsultacja neurochirurgiczna
200 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. Wojciech Beuth