lek. Wojciech Białowąs

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Wojciech Białowąs ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Wojciech Białowąs

Lek. Wojciech Białowąs jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Dyplom lekarza medycyny uzyskał w 1997 roku. Po studiach odbył staż podyplomowy w Szpitalu Śródmiejskim w Warszawie, a w 1999 roku rozpoczął specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Tytuł specjalisty w tej dziedzinie otrzymał w 2006 roku po pozytywnie zdanym (wynik bardzo dobry) egzaminie państwowym.

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe uzyskał m.in. podczas współpracy z Carolina Medical Center oraz pracy na Oddziale Neuroortopedii Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, gdzie pod kierownictwem dr n. med Pawła Baranowskiego poznawał i doskonalił umiejętności leczenia schorzeń kręgosłupa. Od czerwca 2007 roku pełni tam funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Neuroortopedii – Chirurgii Kręgosłupa

Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę medyczną m.in. w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa, uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz krajowych i międzynarodowych sympozjach naukowych. Ponadto jest aktywnym uczestnikiem spotkań wiodących towarzystw naukowych zajmujących się tematyką schorzeń kręgosłupa. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, jest również członkiem European Spine Society oraz  AO-Spine.

Jest współautorem doniesień zjazdowych oraz artykułów opublikowanych w takich czasopismach jak "Ortopedia Traumatologia Rehabilitacja" czy "Kwartalnik Ortopedyczny".

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Białowąs

Lek. Wojciech Białowąs zajmuje się poradnictwem, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń narządu ruchu, jednak główną tematyką, w której się specjalizuje, jest chirurgia kręgosłupa.

Zdjęcia lek. Wojciech Białowąs

LinMed

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna
od 130 do 180 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wojciech Białowąs