lek. Wojciech Jakub Falęcki

ginekolog-położnik - Warszawa

lek. Wojciech Jakub Falęcki ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Wojciech Jakub Falęcki

Lek. Wojciech J. Falęcki ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, którą odbywa w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz studiów doktoranckich w macierzystej uczelni.

Doktor Falęcki jest członkiem towarzystw naukowych: od 2016 roku należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, a od 2017 roku – do European Society of Gynaecological Oncology. Wziął udział w wielu kongresach i zjazdach naukowych dotyczących fizjologii, patologii ciąży i ginekologii onkologicznej, organizowanych w kraju i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Falęcki

Lek. Wojciech J. Falęcki zajmuje się prowadzeniem ciąż, profilaktyką przeciwnowotworową i doradztwem antykoncepcyjnym. Przedmiotem jego zawodowych zainteresowań jest m.in. rehabilitacja kobiet w ciąży i po porodzie.

Zdjęcia lek. Wojciech Jakub Falęcki

Premium Medical - lek. Wojciech Jakub Falęcki

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
Inne nazwy:

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne 330 zł Konsultacja ginekologiczna + USG TV/ciąży 360 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne 330 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG TV/ciąży 360 zł
180

Antykoncepcja

Antykoncepcja dla kobiet
Założenie spirali antykoncepcyjnej Mirena 
Inne nazwy:

Mirena wkładka wewnątrzmaciczna uwalniająca hormony, wkładka antykoncepcyjna Mirena, założenie wkładki antykoncepcyjnej Mirena, hormonalna spirala antykoncepcyjna Mirena, założenie wkładki domacicznej Mirena, założenie spirali wewnątrzmacicznej Mirena

Konsultacja ginekologiczna - cena 180

Konsultacja ginekologiczna - cena 180
od 1 200 do 1 400 
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT 
Inne nazwy:

implant antykoncepcyjny Implanon NXT, hormonalny implant podskórny Implanon NXT, założenie podskórnego implantu antykoncepcyjnego IMPLANON NXT, hormonalna metoda antykoncepcji długodziałającej Implanon

Konsultacja ginekologiczna - cena 180

Konsultacja ginekologiczna - cena 180
950

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wojciech Jakub Falęcki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.