dr n. med. Wojciech Jasek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny - Sopot

dr n. med. Wojciech Jasek chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Wojciech Jasek

Dr n. med. Wojciech Jasek jest specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi ukończył w 1996 roku, a trzy lata później zdobył tytuł specjalisty chirurgii ogólnej I stopnia w I Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego Wam w Warszawie. W roku 2004 ukończył specjalizację II stopnia chirurgii ogólnej w tej samej dziedzinie, a w roku 2009 zdobył tytuł specjalisty chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych placówkach medycznych, obecnie pełni funkcję starszego asystenta Kliniki Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń CSK MON WIM w Warszawie.

Dr Jasek jest członkiem licznych prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Osiągnięcia lekarza

Dr Jasek jest lekarzem, dla którego satysfakcja pacjenta oraz jego bezpieczeństwo w trakcie zabiegu mają znaczenie priorytetowe, dlatego systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych, przede wszystkim z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej. W wielu z nich przyjmuje także czynny udział, dzieląc się z innymi lekarzami swoją wiedzą i doświadczeniem: był aktywnym uczestnikiem m.in. konferencji, poświęconej nowoczesnym technologiom i postępom w leczeniu ran, gdzie zaprezentował wystąpienia „Polski opatrunek srebrowy w czasowym opatrywaniu ran i ubytków” i „Operacyjne leczenie odleżyn”. Posiada także bogaty dorobek naukowy: jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej, publikowanych w polskiej prasie branżowej (m.in. Terapia obrzęku limfatycznego (kończyny górne i dolne), „Zakażenia”, 3/2005). To także lekarz, który szeroką wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe umiejętnie łączy z umiejętnym podejściem do pacjenta, o czym świadczą liczne pozytywne opinie na jego temat, publikowane na portalach i formach internetowych. Pacjenci podkreślają przede wszystkim jego kompetencje i fachowość, a także cierpliwość i umiejętność przystępnego tłumaczenia przebiegu operacji.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr W. Jasek

Dr n. med. Wojciech Jasek przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, przede wszystkim chirurgii ręki. Zajmuje się leczeniem chirurgicznym neuropatii uciskowych kończyn górnych, w tym zespołu cieśni kanału nadgarstka oraz usidlenia nerwu łokciowego w kanale Guyona i rowku nerwu łokciowego. Przeprowadza leczenie choroby Dupuytrena i choroby De Quervain, torbieli galaretowatych i innych zmian guzowatych ręki. Leczy „trzaskające palce”, zajmuje się również rekonstrukcją uszkodzeń ścięgien i nerwów. Przeprowadza operacje z wykorzystaniem technik plastyki miejscowej, w tym korekcję blizn oraz operacje zmian nowotworowych i łagodnych twarzy i części odkrytych ciała.

Dr Jasek wykonuje też zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Swoim pacjentom oferuje plastykę korekcyjną nosa, kosmetyczne i rekonstrukcyjne operacje uszu oraz lifting twarzy, przeprowadza także zabiegi powiększania ust i plastykę powiek górnych oraz dolnych. Zajmuje się modelowaniem sylwetki, przeprowadza przeszczepy skóry, jak również plastykę powłok brzusznych i zabiegi powiększania piersi.

Zdjęcia dr n. med. Wojciech Jasek

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Wojciech Jasek