dr n. med. Wojciech Kopczyński

chirurg ogólny, chirurg onkolog - Sopot

dr n. med. Wojciech Kopczyński chirurg ogólny, chirurg onkolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Wojciech Kopczyński

Dr n. med. Wojciech Kopczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (studia w okresie 1984-1990). W 1993 roku zdobył specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 1997 roku uzyskał tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było zdobycie specjalizacji w zakresie chirurgii onkologicznej, co miało miejsce w 1999 roku. W 2003 roku przystąpił do obrony rozprawy doktorskiej i uzyskał stopień doktora nauk medycznych w zakresie chirurgii nowotworów.

W latach 1990-2002 był pracownikiem Katedry i Kliniki Chirurgii Onkologicznej gdańskiej Akademii Medycznej. Aktualnie pełni obowiązki ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Wiedzę i doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą (w 1993 roku doskonalił się w Cardiff w Wielkiej Brytanii – Surgical Oncology Department, University of Wales College of Medicine). Uczestniczył ponadto w licznych krajowych i zagranicznych warsztatach i kursach oraz konferencjach naukowych. W ich trakcie zapoznawał się z najnowszymi technikami zabiegowymi w obrębie onkologii i chirurgii onkologicznej.

Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Polskiego Klubu Kolproktologicznego. Doktor jest również członkiem European Society of Surgical Oncology.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Kopczyński

Dr n. med. Wojciech Kopczyński zajmuje się chirurgicznym leczeniem chorób nowotworowych i stanów przednowotworowych oraz dolegliwości podejrzanych o tło nowotworowe. W ramach leczenia tego typu schorzeń podejmuje pełną współpracę z onkologami klinicznymi i radioterapeutami.

Zakres świadczonych przez niego usług obejmuje zabiegi z dziedziny chirurgii estetycznej, takie jak operacje korekcyjne piersi (powiększanie, pomniejszanie), korekcje brodawek piersiowych i zabiegi likwidujące depozyty tkanki tłuszczowej brzucha. 

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody - dr n. med. Wojciech Kopczyński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Wojciech Kopczyński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.