lek. Wojciech Patkowski

ortopeda - Jelenia Góra

lek. Wojciech Patkowski ortopeda

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Wojciech Patkowski

Lek. Wojciech Patkowski pracę w zawodzie lekarza rozpoczął w 1988 roku, kiedy otrzymał dyplom i prawa do wykonywania zawodu lekarza. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1999 roku uzyskał tytuł specjalisty drugiego stopnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jako jeden z pierwszych specjalistów w Dolnym Śląsku przeprowadzał zabiegi artroskopii. Sukcesywnie poszerza wiedzę specjalistyczną, biorąc udział w organizowanych w kraju i za granicą konferencjach i kongresach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Patkowski

Lek. Wojciech Patkowski przeprowadza diagnostykę i leczenie zachowawcze i zabiegowe chorób oraz urazów aparatu ruchu. Posiada duże doświadczenie w zabiegach artroskopowych i rekonstrukcyjnych.

Zdjęcia lek. Wojciech Patkowski

KCM Clinic - lek. Wojciech Patkowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wojciech Patkowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.