lek. Zbigniew Surowiec

chirurg dziecięcy - Warszawa

lek. Zbigniew Surowiec chirurg dziecięcy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Zbigniew Surowiec

Lek. Zbigniew Surowiec jest absolwentem Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Dyplom i prawa do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 1992 roku. Jest specjalistą w zakresie chirurgii dziecięcej. Doktor Surowiec doświadczenie zawodowe zdobywał, między innymi, podczas zagranicznych wyjazdów. Brał udział w stażu Klinice Chirurgii Noworodka w New York – Presbyterian w University Hospitals of Columbia and Cornell. Ponadto od 1995 roku stale czynnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach medycznych organizowanych w kraju oraz za granicą. Doktor posiada certyfikaty licznych kursów i szkoleń w zakresie, między innymi, mikrochirurgii, chirurgii noworodka czy chirurgii plastycznej. Doktor należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych. Jest autorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w prasie specjalistycznej w kraju oraz za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Z. Surowiec

Lek. Zbigniew Surowiec specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu wad wrodzonych i rozwojowych. Przeprowadza operacje wad rozszczepowych twarzoczaszki. Ponadto zajmuje się chirurgicznym leczeniem stulejki i przepukliny oraz usuwaniem znamion i blizn.

Zdjęcia lek. Zbigniew Surowiec

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych - lek. Zbigniew Surowiec

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna - lek. Zbigniew Surowiec

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Zbigniew Surowiec

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska