lek. Zofia Bochen

chirurg plastyczny - Warszawa

lek. Zofia Bochen chirurg plastyczny

Znajomość języków: angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Zofia Bochen

Lek. Zofia Bochen jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Coroczne praktyki studenckie odbywała w Niemczech, w sieci szpitali Helios Kliniken zlokalizowanych w różnych miastach. Już podczas studiów doktor Bochen zainteresowała się chirurgią plastyczną. Swój wolny czas spędzała w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie, doskonaląc umiejętności. Po ukończeniu studiów w 2009 roku oraz odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła w klinice szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii plastycznej. Jej opiekunem był dr Maciej Kulicki.

Jako że szczególnym przedmiotem jej zainteresowań zawodowych jest chirurgia naczyniowa oraz mikrochirurgia, należała do zespołu rekonstruującego piersi z wykorzystaniem tkanek własnych. Ponadto doskonaliła swoje umiejętności z zakresu chirurgii estetycznej pod okiem doktora Marka Szczyta w jego klinice. Przystąpiła do egzaminu, zdobywając specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej. 

Sukcesywnie poszerza zakres swojej wiedzy poprzez udział w kursach i warsztatach oraz konferencjach naukowych, organizowanych w kraju i za granicą. Jest autorem szeregu prac naukowych i zjazdowych poświęconych tematyce chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Z. Bochen

Lek. Zofia Bochen posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. W codziennej pracy zajmuje się przeprowadzaniem pełnego zakresu procedur korygujących niedoskonałości wyglądu oraz usuwaniem znamion i nowotworów skóry. Wykonuje zabiegi w ramach medycyny estetycznej (osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, toksyna botulinowa). 

Zdjęcia lek. Zofia Bochen

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) - lek. Zofia Bochen

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Zofia Bochen

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska