lek. Zygmunt Mackiewicz

ginekolog-położnik - Katowice, Kraków

lek. Zygmunt Mackiewicz ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Zygmunt Mackiewicz

Lek. Zygmunt Mackiewicz ukończył uczelnię medyczną w 2001 roku. Od początku swojej kariery zawodowej nie ustaje w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji i doskonaleniu umiejętności. Jest regularnym uczestnikiem szkoleń i warsztatów oraz konferencji i kongresów naukowych, podczas których zapoznaje się z najnowszymi technikami leczenia.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Z. Mackiewicz

Lek. Zygmunt Mackiewicz to specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a także specjalista ginekologii estetycznej oraz urologii estetycznej. Zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, takich jak laserowe obkurczanie pochwy, korekta warg sromowych czy augmentacja (powiększanie) przy zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Pomaga pacjentkom dotkniętym problemem nietrzymania moczu – stosowaną przez niego metodą jest laseroterapia. Kobiety chwalą doktora za profesjonalizm, duże zaangażowanie w pracę oraz ciepłe podejście.

W zakres usług świadczonych przez doktora Mackiewicza wchodzą także zabiegi dla mężczyzn (powiększanie penisa kwasem hialuronowym). 

Zdjęcia lek. Zygmunt Mackiewicz

Beauty Medica - lek. Zygmunt Mackiewicz

Klinika Magnuccy - lek. Zygmunt Mackiewicz

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 
Inne nazwy:

konsultacja 200zł
od 4 000
Powiększanie penisa własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

konsultacja 200zł
od 4 000

Bona Dea Medycyna Estetyczna - lek. Zygmunt Mackiewicz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Zygmunt Mackiewicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska