lek. Zygmunt Mackiewicz

ginekolog-położnik - Katowice, Kraków

lek. Zygmunt Mackiewicz ginekolog-położnik Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Zygmunt Mackiewicz

Lek. Zygmunt Mackiewicz ukończył uczelnię medyczną w 2001 roku. Od początku swojej kariery zawodowej nie ustaje w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji i doskonaleniu umiejętności. Jest regularnym uczestnikiem szkoleń i warsztatów oraz konferencji i kongresów naukowych, podczas których zapoznaje się z najnowszymi technikami leczenia.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Z. Mackiewicz

Lek. Zygmunt Mackiewicz to specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a także specjalista ginekologii estetycznej oraz urologii estetycznej. Zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, takich jak laserowe obkurczanie pochwy, korekta warg sromowych czy augmentacja (powiększanie) przy zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Pomaga pacjentkom dotkniętym problemem nietrzymania moczu – stosowaną przez niego metodą jest laseroterapia. Kobiety chwalą doktora za profesjonalizm, duże zaangażowanie w pracę oraz ciepłe podejście.

W zakres usług świadczonych przez doktora Mackiewicza wchodzą także zabiegi dla mężczyzn (powiększanie penisa kwasem hialuronowym). 

Zdjęcia lek. Zygmunt Mackiewicz

Klinika Magnuccy

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
Inne nazwy:

konsultacja 200zł
od 4 000
Powiększanie penisa własnym tłuszczem
Inne nazwy:

konsultacja 200zł
od 4 000

Bona Dea Medycyna Estetyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Zygmunt Mackiewicz