Medicus Estetic Owczarska

5,0 / 5  - 21 opinii
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Klinika Medicus Estetic Owczarska

Opis placówki

Klinika Medicus Estetic mieści się w Tychach przy ul. Owczarskiej. Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, gwarantując pacjentom wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości, m.in. preparatów na bazie toksyny botulinowej (BOTOX, Azallure) oraz kwasu hialuronowego (Juvederm, Restylane). Posługujemy się zaawansowaną technologicznie aparaturą medyczną, w tym systemami Cutera Excel V, Venus Legacy, Q-Switched i VPL Energist Ultra. Cechuje nas indywidualne podejście do pacjentów, co pozwala nam na zapewnienie im najwyższego komfortu przy jednoczesnym spełnieniu ich oczekiwań.

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi odmładzające. W terapii przeciwzmarszczkowej wykorzystujemy techniki laserowe oraz mezoterapię igłową. Stosujemy preparaty z osocza bogatopłytkowego – zabiegi z ich użyciem charakteryzują się znakomitą skutecznością i przyswajalnością bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Oferujemy pacjentom usługi polegające na wypełnianiu zmarszczek zmarszczek kwasem hialuronowym oraz wygładzaniu ich za pomocą toksyny botulinowej. Kwas hialuronowy wykorzystujemy także do modelowania i powiększania ust, z kolei terapię polegającą na iniekcjach toksyny botulinowej  proponujemy osobom borykającym się z problemem nadpotliwości (hiperhydrozy).

Przeprowadzamy lipotransfer, czyli implantację tkanki tłuszczowej do miejsc  wymagających przywrócenia skórze jędrności. Lipotransfer, jako metoda bazująca na naturalnych składnikach, doskonale sprawdza się również w powiększaniu, rekonstrukcji oraz symetryzacji piersi.

Oferujemy zabiegi redukujące tkankę tłuszczową oraz cellulit. W ich trakcie wykorzystujemy m.in. system laserowy Venus Legacy oraz TMT System, doskonale sprawdzający się w terapii niwelującej nieestetyczną "skórkę pomarańczową".

Usuwamy zbędne owłosienie za pomocą lasera aleksandrytowego. Zabiegi trwale uszkadzają cebulki włosowe, przynosząc doskonały efekt estetyczny. Dysponujemy również laserem Nd:YAG, dzięki któremu m.in. usuwamy niechciane tatuaże.

Zajmujemy się leczeniem zmian trądzikowych za pomocą VPL, czyli nowszej wersji systemu IPL. Zabiegi z jego użyciem wykazują bardzo dobre rezultaty w likwidowaniu przebarwień i rumienia. Usuwamy blizny potrądzikowe, a metodę terapii dobieramy w zależności od stopnia zaawansowania zmian, często kojarząc różne techniki zabiegowe. Między innymi, stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz produkty zatrzymujące wzrost blizny. Wykonujemy też zabiegi z użyciem lasera Cutera Excel V oraz lasera frakcyjnego mosaic eCO2.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy światowej klasy aparaturą medyczną pochodzącą od najlepszych producentów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo stosowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

 • Laser frakcyjny Mosaic ec CO2 – wielofunkcyjny system laserowy firmy Lutronic. Służy do usuwania blizn, znamion oraz przebarwień skórnych. Wykazuje znakomite efekty w usuwaniu rozstępów oraz zabiegach odmładzających.
 • Venus Legacy – urządzenie działające w oparciu o wielobiegunowe fale radiowe oraz metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Działa na większych głębokościach skóry, wpływając na lepszy przepływ krwi, spulchnienie i błyszczenie. Znakomicie sprawdza się w walce z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Zabiegi z jego użyciem nie wymagają rekonwalescencji.
 • FRAXEL DUAL – najnowsza wersja laserowego systemu frakcyjnego, łącząca działanie lasera erbowego (1550 nm) oraz lasera tulowego (1927 nm). Światło lasera generuje tysiące mikrouszkodzeń, które indukują procesy naprawy i gojenia skóry. Zabiegi z jego użyciem doskonale sprawdzają się w niwelowaniu zmarszczek, wypełnieniu blizn i rozstępów oraz usuwaniu przebarwień.
 • LASER HOYA CONBIO C6  – system laserowy Nd:YAG Q-switched 1064/532 nm wykorzystywany do skutecznego usuwania tatuaży każdego koloru, zmian pigmentacyjnych i przebarwień posłonecznych. Laser daje również bardzo dobre efekty w terapii podtrzymującej brak przebarwień.
 • VPL Energist Plus – urządzenie wykorzystujące intensywne światło pulsacyjne.Jest skuteczne w leczeniu aktywnych zmian trądzikowych, usuwaniu zmian barwnikowych, leczeniu rumienia oraz blizn. 
 • Laser naczyniowy Cutera Excel V – wysoce skuteczne i bezpieczne urządzenie wykorzystujące dwa zakresy fal oraz system chłodzenia, który minimalizuje uszkodzenie tkanek podczas wykonywania zabiegu. Laser umożliwia wykonanie szeregu zabiegów, m.in. punktowego zamykania naczyń i przebarwień, usuwania żylaków, naczyniaków i przebarwień, korekty nierównej struktury skóry oraz redukcji blizn.
 • Laser aleksandrytowy Arion – urządzenie wyprodukowane przez niemiecką firmę WaveLight. Światło laserowe trwale uszkadza strukturę mieszka włosowego, w rezultacie czego trwale usuwa zbędne owłosienie. System charakteryzuje się precyzyjną długością fali, dzięki czemu zabiegi z jego użyciem są bezpieczne. U pacjentów notowane są mniejsze dolegliwości pozabiegowe niż po użyciu innych urządzeń.
 • Laser Q-Switched – laser Nd:YAG stosowany do usuwania barwnika tatuażu (zarówno ozdobnego, jak i pourazowego). Światło lasera rozbija barwnik na drobne cząstki, które są następnie metabolizowane przez organizm. Zabieg wymaga powtórzeń, a jego efekt zależy od rodzaju, jakości i ilości użytego barwnika. Najlepsze efekty uzyskiwane są podczas usuwania barwnika czarnego.
 • Ultraformer III – urządzenie wykorzystujące energię ultradźwięków, przeznaczone do nieoperacyjnego liftingu twarzy i szyi, a także całego ciała. Efekty zabiegu z jego zastosowaniem są porównywane z liftingiem chirurgicznym. Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound, wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa) powoduje kontrolowane podgrzanie tkanki, której zwiększona aktywność prowadzi do intensywnych procesów regeneracyjnych oraz wytwarzania się nowych włókien kolagenowych. Do uzyskania zadowalających rezultatów wystarczy jeden zabieg. Na pełne efekty należy poczekać kilka miesięcy, a utrzymują się ponad dwa lata.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Medicus Estetic to nowoczesna placówka specjalizująca się w medycynie estetycznej. Jest wyposażona w zaawansowaną technologicznie aparaturę, a jej wnętrza urządzono z myślą o dobrym samopoczuciu i komforcie pacjentów. Kadra medyczna kliniki zapewnia pacjentom nie tylko profesjonalizm, lecz również kameralną, przyjazną atmosferę. W oczekiwaniu na wizytę lub zabiegi mogą zrelaksować się w przytulnej poczekalni.

Dysponujemy systemem udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Między innymi, osoby mający problem z poruszaniem się mogą skorzystać ze specjalnych podjazdów.

Akceptujemy płatności kartą. Prócz tego umożliwiamy pacjentom płatności w systemie ratalnym.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medicus Estetic Owczarska w Tychach.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medicus Estetic Owczarska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medicus Estetic Owczarska

W klinice Medicus Estetic przy ul. Owczarskiej wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług, których celem jest m.in. spłycenie zmarszczek, wyszczuplenie oraz wymodelowanie sylwetki. W leczeniu stosujemy nowoczesne techniki zabiegowe i preparaty renomowanych producentów.

W terapii przeciwzmarszczkowej przeprowadzamy laseroterapię systemem frakcyjnym Mosaic eCO2. Wygładzamy zmarszczki za pomocą toksyny botulinowej (BOTOX, Azallure) oraz wypełniamy je preparatami na bazie kwasu hialuronowego (Restylane, Juvederm). Przy zabiegach odmładzających wykorzystujemy również osocze bogatopłytkowe  (PRP) pozyskane z krwi własnej pacjenta, stąd nazwa procedury – wampirzy lifting.

Osobom pragnącym przywrócić skórze elastyczność i jędrność proponujemy lipotransfer, zabieg polegający na wypełnianiu zwiotczeń tkanką tłuszczową pobraną z miejsc, w których występuje nadmiernie. Metoda przeszczepu tłuszczu skutecznie sprawdza się w redukcji zmarszczek i modelowaniu zwiotczałej skóry. Z jej pomocą można również powiększyć, zrekonstruować oraz dokonać symetryzacji piersi.

Nadmierną ilość tkanki tłuszczowej oraz cellulit niwelujemy przy pomocy lasera radiofrekwencyjnego Venus Legacy. Likwidujemy cellulit również za pomocą TMT System, stanowiącego bezigłową i nieingerencyjną metodę podawania substancji aktywnych przez skórę. TMT System sprawdza się także w zabiegach ujędrniających i odmładzających.

Zajmujemy się leczeniem trądziku za pomocą intensywnego światła (VPL). Stosowane przez nas urządzenie jest wysoce skuteczne w likwidacji przebarwień i rumienia, a także zbędnego owłosienia. Wykonujemy depilację z użyciem lasera aleksandrytowego. Dysponujemy aparaturą do laserowego usuwania blizn (laser frakcyjny i naczyniowy). W walce z bliznami stosujemy kwas hialuronowy oraz preparaty regulujące proces ich wzrostu. Zajmujemy się także leczeniem nadmiernej potliwości.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Medicus Estetic Owczarska została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 21 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

5,0

21 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (2 ocen placówki na Tourmedica.pl)
5,0 / 5  (5 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (16 ocen placówki na Facebook.pl)

Opinie pacjentów

Jarek
(Polska)
9 października 2018
5,0

Ogólnie to polecam dobra klinika

5,0 - Jarek
Ceny bardzo drogo
Kultura i miła obsluga
 
Szczegóły
Marcin
(Tychy)
9 października 2018
5,0

Zabieg

5,0 - Marcin
Obsługa na najwyższym poziomie
 
Szczegóły

Zespół

Współpracujemy z lekarzami o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu w zakresie medycyny estetycznej. Nasi specjaliści uczestniczą w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach, a także biorą regularnie udział w kongresach naukowych. Dzięki temu sukcesywnie poszerzają wiedzę o nowoczesnych technikach zabiegowych w ramach medycyny estetycznej. 

Lekarz Marek Pułtorak ukończył uczelnię w 1980 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza. W 1984 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, otrzymując dzięki temu tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Specjalistą II stopnia w tej ... więcej »

Zadzwoń: 32 433pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medicus Estetic Owczarska.

Certyfikaty

Możemy się poszczycić wieloma osiągnięciami, z których najważniejszym jest dla nas dobra opinia i zadowolenie pacjentów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług. W ciągu 20 lat działalności kliniki Medicus Estetic przeprowadziliśmy ponad 15 tysięcy zabiegów. Zaufanie pacjentów stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy, doskonalenia się i rozwoju.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 16:00)

Adres placówki

Medicus Estetic Owczarska
ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-12:00
 • wtorek16:00-9:00
 • środa16:00-9:00
 • czwartek16:00-9:00
 • piątek19:00-12:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Filia Medicus Estetic mieści się przy ul. Owczarskiej 9, w pobliżu Parku Suble w Tychach. Klinika znajduje się w odległości około 3 km od dworca PKP w Tychach oraz około 48 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach-Pyrzowicach. Około 60 metrów od gabinetu znajduje się przystanek Hetmańska, przy którym zatrzymują się linie autobusowe: 1, 31, 128, 254, 268, 291, trolejbusy: A, F oraz mikrobus S.