Meditour Villa Uroczysko

Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Sala do ćwiczeń Meditour Villa Uroczysko Wygląd zewnętrzny Meditour Villa Uroczysko Leczenie, terapia Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Pokoje gościnne Meditour Villa Uroczysko Pokoje gościnne Meditour Villa Uroczysko Restauracja, kawiarnia, bar Meditour Villa Uroczysko Restauracja, kawiarnia, bar Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Udogodnienia dla gości Meditour Villa Uroczysko Udogodnienia dla gości Meditour Villa Uroczysko Udogodnienia dla gości Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Meditour Villa Uroczysko Nasi goście Meditour Villa Uroczysko Wygląd zewnętrzny Meditour Villa Uroczysko Wygląd zewnętrzny Meditour Villa Uroczysko Otoczenie Meditour Villa Uroczysko Wygląd zewnętrzny Meditour Villa Uroczysko Otoczenie Meditour Villa Uroczysko Wygląd zewnętrzny Meditour Villa Uroczysko Wygląd zewnętrzny Meditour Villa Uroczysko Widok ogólny Meditour Villa Uroczysko Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Zabiegi i rehabilitacja przeprowadzane są w Centrum Medycznym Alde Med Meditour Villa Uroczysko - logo

Opis placówki

Villa Uroczysko to wyjątkowe miejsce na turystyczno-medycznej mapie Polski. Na europejskim rynku funkcjonujemy od przeszło 32 lat, natomiast w branży turystycznej od 8. Villa Uroczysko znajduje się w malowniczej wsi Bobrowniki, w woj. lubuskim, w otoczeniu wiekowych dębów i buków. Otaczające lasy sosnowe tworzą specyficzny mikroklimat, który był już doceniany przed wojną, kiedy to Bobrowniki były mikro-uzdrowiskiem dla okolicznych mieszkańców. Uroku dodaje wijąca się rzeka Odra z licznymi przystaniami i marinami rzecznymi. Cały ośrodek pobytowy usytuowany jest na obszarze prawie 2 ha parku z licznymi ścieżkami.

Kierując się ogólnoświatowymi trendami, stworzyliśmy ośrodek oferujący połączenie usług medycznych z rehabilitacją oraz jako nowość dołączyliśmy pakiet licznych atrakcji turystycznych, zawarty w cenie pobytowej. Zapewniamy Państwu zaawansowaną opiekę medyczną oraz fachową diagnostykę, połączoną z relaksem i wypoczynkiem w otoczeniu przepięknej przyrody. Jesteśmy jedynym w Polsce ośrodkiem, który organizuje turnusy rehabilitacyjne, połączone z diagnostyką i kierunkowym leczeniem. Współpracujemy z Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze, które oferuje naszym pacjentom najwyższą jakość usług. 

Oferujemy szeroki zakres usług, w postaci leczenia dolegliwości o podłożu geriatrycznym, reumatologicznym oraz ortopedycznym, a także dolegliwości bólowych. Pomożemy Państwu uporać się m.in. z zapaleniem stawów, zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa czy też ostrą chorobą reumatyczną. To jednak zaledwie ułamek tego, co dla Państwa przygotowaliśmy.

Specjalnie dla potrzeb naszych pacjentów oferujemy turnusy rehabilitacyjne, które odbywają się w zorganizowanej grupie liczącej nie mniej niż 6 uczestników i nie więcej niż 10. Informujemy pacjentów o zorganizowanej grupie. Istnieje możliwość wyboru długości trwania turnusu: 7 dni, 14 dni bądź 21 dni. Należy pamiętać, że rehabilitacja najlepiej skutkuje po 10 dniach. Przykładowy dzień turnusu rehabilitacyjnego wygląda następująco:

 • 8.00 Śniadanie, omówienie przebiegu dnia,
 • 9.00 Wyjazd do Starej Wsi,
 • 9.30 - 11.30 Zwiedzanie i degustacja win,
 • 12.00 - 13.30 Powrót do Meditour Villa Uroczysko, obiad,
 • 14.00 Leczenie - zabiegi medyczne, rehabilitacja, kriokomora etc.,
 • 19.00 Powrót do ośrodka, kolacja, czas wolny.

W czasie wolnym zachęcamy do skorzystania z zajęć aerobik, fitness oraz nordic walking.

Wśród naszej bogatej oferty leczniczej znajdą Państwo m.in. zabiegi w grocie solnej oraz w kriokomorze, a także hydroterapię, magnetoterapię i laseroterapię,

W celu złagodzenia bólu oraz dolegliwości pooperacyjnych i pourazowych polecamy masaż wirowy i elektroterapię, a osobom borykającym się z zapaleniem i zwyrodnieniem stawów ulgę przyniesie zabieg terapuls, polegający na dostarczeniu do organizmu energii o bardzo dużej częstotliwości.

Podczas pobytu w naszym uzdrowisku będzie Państwu towarzyszyć asystent opieki, który zadba o komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegów.

Oferta rehabilitacji/SPA

Posiadamy bardzo bogatą ofertę leczniczą i rehabilitacyjną. Wszelkie zabiegi prowadzone są przez wykwalifikowany personel medyczny, z zastosowaniem wysokiej klasy, nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu. Gwarantujemy najwyższe europejskie standardy w przystępnej cenie, dzięki czemu jesteśmy miejscem odwiedzanym przez turystów zza granicy. Oferujemy także konsultację lekarską w cenie pobytu.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz specjalistycznych zabiegów i badań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta, które wykonają lekarze z Centrum Medycznego Aldemed. Osobom cierpiącym z powodu astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok bądź niedoczynności tarczycy zalecamy relaks w grocie solnej.

Kriokomora daje doskonałe efekty w przypadku przemęczenia, zmian reumatologicznych, nerwic, schorzeń neurologicznych, a także depresji i menopauzy. Zachęcamy także do skorzystania z leczniczych walorów ultradźwięków, prądów elektrycznych oraz wody.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce cennik.

Pakiety i oferty specjalne

Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne promocje oraz pakiety specjalne. Przez cały pobyt będą Państwu towarzyszyć asystenci, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące zabiegów.

Dzięki współpracy z licznymi partnerami oferujemy naszym pacjentom bezpłatne wycieczki szlakiem okolicznych atrakcji turystycznych. Będąc w Bobrownikach, warto zwiedzić okolicę obfitującą w liczne atrakcje turystyczne, w tym piękny park Mużakowski w Łęknicy bądź skansen w Ochli.

Ponadto każdy gość otrzyma od nas za darmo pakiet powitalny, zawierający m.in. mapy oraz przydatne adresy i numery telefonów oraz transport z i do ośrodka. Wszystkie usługi (wycieczki, opieka medyczna, rehabilitacja oraz wyżywienie) zawarte są w cenie pobytu.

Pokoje w Meditour Villa Uroczysko

Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje dwu i trzyosobowe, w których znajduje się telewizor oraz dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów. 

W pakiecie pobytowym oferujemy również wyżywienie. Ponadto umożliwiamy skorzystanie z konsultacji dietetyka oraz doboru diety: cukrzycowej, niskotłuszczowej, bezglutenowej, wątrobowej, wegetariańskiej bądź redukującej tkankę tłuszczową.

Atrakcje w okolicy

Pobyt w Bobrownikach może stać się doskonałą okazją, aby zwiedzić zabytki i malownicze zakątki znajdujące się w woj. lubuskim. Warto odwiedzić m.in.:

 • Łagów – ośrodek turystyczny zwany perłą ziemi lubuskiej. Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa obfitująca w uzdrowiska. W mieście znajdują się dwa duże jeziora. Łagów słynie z licznych zabytków w postaci m.in. zamku Joannitów, bram obronnych oraz amfiteatru, w którym co roku odbywa się najstarszy polski festiwal filmowy – Lubuskie Lato Filmowe.
 • Park Mużakowski w Łęknicy – 728-hektarowy park w stylu angielskim (jedyny w Polsce) znajdujący się na terenie Polski i Niemiec. Założycielem parku był książę Hermann Ludwig Heinrich von Pückler-Muskau. W 2004 r. park został wpisany na  Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
 • Figura Chrystusa Króla w Świebodzinie – w Świebodzinie znajduje się największa na świecie figura Chrystusa Króla Wszechświata, mierząca 33 metry wysokości. Miejsce jest odwiedzane przez liczne pielgrzymki. 
 • Skansen etnograficzny w Ochli – położona na terenie Zielonogórskiego Parku Etnograficznego jednostka naukowo-badawcza, w której znajduje się ok. 8 000 zabytków kultury ludowej, m.in. z terenów Zachodniej Wielkopolski, Wschodnich Łużyc, Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej. Do najcenniejszych ekspozycji należy dom z Potrzebowa z 1675 r. i wieża winiarska z Budachowa z XVIII wieku.
 • Nowa Sól – miasto położone w odległości kilku kilometrów od uzdrowiska. Znajduje się tu słynny Park Krasna, utworzony na cześć krasnali ogrodowych, z których niegdyś słynęło miasto. W Nowej Soli mieści się także port oraz stocznia. Co roku odbywa się tu ogólnopolski festiwal filmów niezależnych – Solanin Film Festiwal. 
 • Zamek w Kożuchowie – murowana wartownia z przełomu XIII/XIV wieku, wybudowana przez Piastów głogowsko-żagańskich. 
 • Zielona Góra – stolica województwa lubuskiego. Miasto słynie z przedwojennej zabudowy miejskiej, licznych winnic, palmiarni oraz muzeum wina i tortur. Warto zwiedzić także wieżę Łaziebną i pozostałości po murach obronnych z XIV wieku.
 • Głogów – miasto nad Odrą, przez które przebiega odcinek szlaku pielgrzymkowego do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela w Hiszpanii. Głogów jest jednym z najstarszych miast w Polsce i obfituje w liczne zabytki w postaci np. Zamku Książąt Głogowskich oraz fragmentów średniowiecznych murów miejskich.
 • Szprotawa – miasto położone nad rzekami Bóbr i Szprotawa, w którym znajduje się kilkanaście zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa, w tym cmentarz żydowski, klasztor magdalenek i mury obronne z XIV wieku.

Dla wygody klientów

W naszym Uroczysku znajdą Państwo odpoczynek i wytchnienie, połączone z bogatą ofertą rehabilitacyjną. Umożliwiamy także organizację przyjęć takich jak wesela, komunie, kinderbale, branżowe spotkania oraz konferencje. W zależności od ilości gości do Państwa dyspozycji oddajemy salę „business” (30 osób), salę restauracyjną (ok. 40 osób) oraz altanę grillową (ok. 60 osób). W trakcie imprezy cała sala, taras oraz altana, a także teren otwarty są na wyłączność gości.

Zachęcamy do korzystania z licznych atrakcji w postaci wspólnego biesiadowania przy grillu i ognisku, przejażdżek konno, spacerów oraz wędkowania nad obfitującą w ryby rzeką Odrą. W cenie pobytu oferujemy także wycieczki szlakiem lubuskich atrakcji turystycznych, takich jak np. zamek w Łagowie, baszta w Kożuchowie bądź palmiarnia w Zielonej Górze.

Dla naszych gości udostępniamy bezpłatny parking oraz bezprzewodowy internet Wi-Fi, dostępny na terenie całego ośrodka. Obiekt jest monitorowany (Security) oraz przystosowany dla osób z ograniczeniami ruchu (teren płaski ścieżki z polbruku).

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Meditour Villa Uroczysko Bobrowniki.

Fizykoterapia

Noclegi, pobyty wypoczynkowe

Ważna informacja

Prezentowany cennik Meditour Villa Uroczysko jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Meditour Villa Uroczysko.

Certyfikaty

W naszym Uroczysku oferujemy wypoczynek i zabiegi medyczne na najwyższym światowym poziomie, zgodne z europejskimi standardami. Oddajemy Państwa w ręce doskonale wykwalifikowanej kadry medycznej, której doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty  z odbytych kursów i szkoleń.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

61 449pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 22:00)

Adres placówki

Meditour Villa Uroczysko
ul. Wiśniowa 9
67-106 Bobrowniki

Godziny otwarcia

 • poniedziałek22:00-8:00
 • wtorek22:00-8:00
 • środa22:00-8:00
 • czwartek22:00-8:00
 • piątek22:00-8:00
 • sobota22:00-8:00
 • niedziela22:00-8:00

Dojazd

Villa Uroczysko mieści się w malowniczej miejscowości Bobrowniki (woj. lubuskie), przy ul. Wiśniowej 9, w sąsiedztwie dębowych i bukowych lasów. Nasz pensjonat jest oddalony ok. 30 km od Zielonej Góry, stolicy województwa oraz 90 km od niemieckiej granicy. Okolica obfituje w zabytki architektoniczne i pomniki przyrody.