Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

5,0 / 5  - 1 opinia
Recepcja, poczekalnia Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Wnętrza, wystrój Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Recepcja, poczekalnia Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Widok ogólny Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Kadra Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Pacjenci Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Pacjenci Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Medstetica – Centrum Zdrowia i Urody - logo

Opis placówki

Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA to nowoczesna placówka, która świadczy usługi z zakresu dwóch dziedzin medycyny: ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej. Korzystając z zaawansowanych możliwości technicznych sprzętu nowej generacji oraz wiedzy lekarzy, przygotowaliśmy szeroki zakres zabiegów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia, wyeliminowania dokuczliwych problemów zdrowotnych i poprawy wyglądu naszych pacjentek.

Nasz ośrodek jest wyposażony w specjalistyczny laser MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka. Dzięki kilku różnym końcówkom urządzenie jest wielofunkcyjne i pozwala na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów. Z jego zastosowaniem leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu (NTM), przeprowadzamy rewitalizację pochwy i warg sromowych, a także zabiegi labioplastyki oraz usuwania brodawek i kłykcin. Zajmujemy się również wybielaniem okolic intymnych i korygowaniem blizn po nacięciu krocza i cesarskim cięciu, Laser umożliwia ponadto wykonywanie zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej: redukowanie rozstępów, blizn potrądzikowych, usuwanie zmian skórnych oraz blizn.

W Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA przeprowadzamy plastykę krocza z zastosowaniem nici Vaginal Narrower, pierwszych na świecie w pełni wchłanialnych nici z serii Happy Lift. Nasza oferta obejmuje również zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają przywrócić elastyczność i objętość wargom sromowym.

Atrakcyjne rozwiązania czekają także na osoby, które chcą długo cieszyć się młodym i naturalnym wyglądem. Wykonujemy zabiegi usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej i preparatów z serii Juvederm, Emervel oraz Restylane, a także mezoterapie igłowe i liftingi wolumetryczne. Na naszą pomoc mogą liczyć pacjenci, których problemem są doły i cienie pod oczami lub niesymetryczne i zbyt małe usta. Z zastosowaniem zabiegów medycyny estetycznej leczymy ponadto nadpotliwość oraz bruksizm (zgrzytanie zębami).

Lekarze tworzący zespół naszej placówki mają za sobą specjalistyczne szkolenia m.in. z zakresu przeprowadzania zabiegów ginekologii estetycznej z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch. Wiedza i doświadczenie, zdobywane przez lata w różnych ośrodkach medycznych, stanowią gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności świadczonych przez nich usług.

Na klientów i klientki ośrodka czekają zachęcające promocje: specjalne oraz stałe. Przygotowaliśmy pięć pakietów, z których każdy stanowi kombinację zabiegów w atrakcyjnej cenie. Poszczególne procedury są również obejmowane czasowymi obniżkami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka jest wyposażona w najnowszej generacji laser MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka. Za jego pomocą przeprowadzane są zabiegi ginekologii estetycznej, jak rewitalizacja pochwy i warg sromowych, wybielanie sromu czy operacja eliminująca problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Jednak to nie wszystkie zastosowania tego urządzenia – dzięki kilku odmiennym końcówkom laser może być wykorzystywany do wykonywania kilku rodzajów zabiegów, w tym również procedur z zakresu dermatologii estetycznej, jak m.in. redukcja rozstępów lub blizn potrądzikowych.

W przypadku zabiegów ginekologii estetycznej działanie lasera jest oparte o tzw. terapię punktową (DOT Therapy). Dzięki niej w trakcie operacji energia wytwarzana przez urządzenie jest skupiona na wybranych miejscach ścianek pochwy, precyzyjnie stymulując śluzówkę do przebudowy i regeneracji, m.in. poprzez produkcję nowych włókien kolagenowych. W wyniku zabiegu tkanki stają się ujędrnione, napięte, bardziej elastyczne i zwarte.

Technologia wykorzystana w urządzeniu MonaLisa Touch sprawia, że zabiegi z jego zastosowaniem są bezpieczne, skuteczne i mało inwazyjne. Dzięki szybkiej koagulacji tkanki, na którą pozwala laser, podczas procedury nie występuje krwawienie. Okres rekonwalescencji po zabiegach MonaLisa Touch jest bardzo krótki – pacjentki niemal natychmiast wracają do normalnej aktywności.

Udogodnienia dla pacjentów

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica zależy nam na zadowoleniu i dobrym samopoczuciu wszystkich odwiedzających nas pacjentów. By sprostać ich wymaganiom, przygotowaliśmy kilka dodatkowych udogodnień, takich jak m.in.:

 • płatność ratalna – w trosce o zawartość Państwa portfeli zapewniliśmy możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na dogodne raty
 • promocje specjalne – zabiegi z naszej oferty są obejmowane czasowymi atrakcyjnymi obniżkami cen
 • promocje stałe – na naszych klientów czekają pakiety medyczne i estetyczne. Przygotowaliśmy pięć propozycji – każda z nich stanowi inną kombinację zabiegów w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo przy zakupie pakietów każdy kolejny zabieg rewitalizacji i liftingu pochwy lub sromu kosztuje tylko 1200 zł
 • nowoczesne wnętrza i przestronna poczekalnia – przed zabiegiem pacjenci mogą zrelaksować się w przytulnej, estetycznie urządzonej poczekalni.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica w Łodzi.

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Zdrowia i Urody Medstetica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Pacjentkom, które chciałyby zadbać o zdrowie okolic intymnych oraz poprawić ich wygląd, zwiększając jednocześnie satysfakcję ze swojego życia seksualnego i poczucie pewności siebie, proponujemy szeroki zakres procedur medycznych z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch, zabiegi nićmi Vaginal Narrower oraz zabiegi wypełniające kwasem hialuronowym. Do każdego zabiegu kwalifikacji dokonuje lekarz ginekolog, co stanowi gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa.

Za pomocą lasera MonaLisa Touch wykonujemy rewitalizację pochwy i warg sromowych, labioplastykę (czyli plastykę warg sromowych) oraz wybielanie sromu. Ponadto urządzenie pozwala na skorygowanie blizn po nacięciu krocza lub cesarskim cięciu oraz na usunięcie brodawek i kłykcin.

Coraz więcej pacjentek interesuje się zabiegami z zastosowaniem lasera również ze względu na możliwość podjęcia walki z wstydliwą dolegliwością, jaką jest wysiłkowe nietrzymanie moczu (NTM). Przypadłość jest spowodowana dysfunkcją mięśni dna miednicy, które przestają prawidłowo zaciskać cewkę moczową, powodując niekontrolowane wycieki moczu np. w sytuacji śmiechu, kaszlu lub podnoszenia (nawet niewielkich) ciężarów. Zastosowanie lasera MonaLisa Touch pozwala wzmocnić ścianki pochwy i obszar ujścia cewki moczowej oraz przywrócić jej prawidłowy kąt nachylenia, a w rezultacie – pozbyć się kłopotliwego problemu.

Kobietom, którym zależy na polepszeniu jakości swojego życia seksualnego poprzez poprawę napięcia mięśni krocza, zwężenie wejścia do pochwy i jej lifting, polecamy zabiegi z zastosowaniem nici Vaginal Narrower. Procedura jest minimalnie inwazyjna i praktycznie bezbolesna, a pozwala osiągnąć niezwykle satysfakcjonujące efekty.

Wykonujemy ponadto zabiegi wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym. W ich wyniku miejsca intymne znów wyglądają młodo i pięknie.

W zakresie oferowanych przez Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA usług znajduje się również medycyna estetyczna. Odpowiednie końcówki wielofunkcyjnego lasera frakcyjnego CO2 MonaLisa Touch pozwalają nam przeprowadzać zabiegi, których celem jest usunięcie różnych niedoskonałości: zmian skórnych, rozstępów oraz blizn, również potrądzikowych.

Wykonujemy procedury z zastosowaniem botoksu, czyli oczyszczonego białka wytwarzanego przez bakterię Clostridium Botulinum. Za pomocą substancji można pozbyć się zmarszczek mimicznych, wyeliminować problem nadpotliwości, a także wyleczyć bruksizm, czyli dolegliwość, polegającą na nadmiernym tarciu zębami żuchwy o zęby szczęki.

W ofercie placówki znajdują się również zabiegi z wykorzystaniem preparatów z serii Emervel, Restylane i Juvederm. Dobór odpowiedniej substancji oraz techniki zabiegowej pozwala uzyskać spektakularne efekty w postaci wypełnienia głębokich zmarszczek i bruzd, powiększenia i zmiany konturu ust oraz korekcji cieni i dołów pod oczami. Pacjentkom, które chciałyby poprawić owal swojej twarzy – unieść policzki, zaostrzyć rysy, podkreślić linię żuchwy – proponujemy lifting wolumetryczny.

Kolejną procedurą, skuteczną w walce ze starzeniem się skóry, jest mezoterapia igłowa, w trakcie której lekarz aplikuje substancje lecznicze poprzez cienkie nakłucia. Zabieg wykonuje się ponadto w obrębie owłosionej skóry głowy w celu wzmocnienia i zagęszczenia włosów.

Pełną listę procedur, z jakich można skorzystać w naszej placówce, znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Placówka Centrum Zdrowia i Urody Medstetica została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena pacjentów Tourmedica.pl:
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów

Małgorzata
14 września 2018
5,0

Polecam klinikę Medstetica w Łodzi

5,0 - Małgorzata
Dotyczy:  
Konsultacja ginekologiczna (sierpień 2018)
Lekarz:  
lek. Wojciech Puto
 
Szczegóły

Zespół

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica zabiegi wykonują wyłącznie lekarze z dużym doświadczeniem i wiedzą, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia z zakresu wykorzystywania lasera MonaLisa Touch i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Do zespołu kliniki należy lek. med. Wojciech Puto, absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej. Specjalizację pierwszego stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskał w roku 1986, natomiast drugiego stopnia – w 1991. Od 1990 roku doktor Puto pracuje w Szpitalu im. Jordana w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prywatnej praktyki lekarskiej.

W naszej placówce pacjenci mogą również skorzystać z usług lek. med. Natalii Leśnik. Pani doktor ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, a obecnie jest w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Swoją wiedzę i umiejętności rozwija, pełniąc funkcję rezydenta w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica.

Certyfikaty

Doświadczenie i umiejętności lekarzy Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA znajdują potwierdzenie w zadowoleniu pacjentek oraz w licznych certyfikatach ukończenia specjalistycznych kursów.

Do zespołu placówki należy lek. med. Wojciech Puto, lekarz z wieloletnim stażem pracy. W ciągu swojej długiej kariery zawodowej odbył szereg specjalistycznych szkoleń, m.in. z zakresu wykorzystywania lasera MonaLisa Touch. Ponadto posiada certyfikat poświadczający umiejętność aplikacji wkładki Gynefix.

Kolejnym lekarzem, z którego usług można skorzystać w naszym ośrodku, jest lek. med. Natalia Leśnik, która ma za sobą m.in. szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza oraz rewitalizacji pochwy laserem MonaLisa Touch. Doktor Leśnik posiada także certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Gabinet Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

42 289pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Zdrowia i Urody Medstetica
ul. Franciszkańska 104/112
91-845 Łódź

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA znajduje się w Łodzi przy ulicy Franciszkańskiej 104/112. Z Dworca Centralnego można dotrzeć do nas samochodem zaledwie w 10 minut, z dworca Łódź Kaliska – w mniej niż 15. W pobliżu placówki znajduje się kilka przystanków autobusowych i tramwajowych („Łagiewnicka-Kowalska”, „Łagiewnicka-Stefana”, „Łagiewnicka-Dolna”, „Marysińska (stadion)”), z których kursują połączenia komunikacji miejskiej.