Medyk Centrum

4,4 / 5  - 975 opinii
Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Recepcja, poczekalnia Medyk Centrum Wnętrza, wystrój Medyk Centrum Wnętrza, wystrój Medyk Centrum Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Centrum Klinika Medyk Centrum

Opis placówki

Medyk Estetic jest oddziałem kliniki Medyk Centrum, specjalizującym się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii i medycyny estetycznej.
W naszej klinice, w ramach usług chirurgii plastycznej, skupiamy się na takich obszarach, jak piękny dekolt, plastyka brzucha oraz likwidacja blizn. Przeprowadzamy operacje powiększania piersi z użyciem silikonowych implantów anatomicznych i okrągłych, redukujemy piersi, wykonujemy ich symetryzację, a także plastykę brodawek. W ofercie klinki znajduje się także lipomodeling piersi przy użyciu własnego tłuszczu pacjentki (LIPIVAGE), również po operacjach onkologicznych. Zapraszamy również panów cierpiących z powodu przerostu sutków-wykonujemy operacje usunięcia ginekomastii.

Kolejnym obszarem zainteresowań naszych chirurgów plastycznych są okolice brzucha. W klinice wykonujemy zabiegi plastyki brzucha, w tym korekcję powłok brzusznych, plastykę wraz z liposukcją, a także tzw. miniplastykę. Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne usuwania blizn - pourazowych, pooperacyjnych, w tym także po cesarskim cięciu oraz powypadkowych.
Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także onkoplastyka, która jest sposobem na przeprowadzanie operacji o charakterze oszczędzającym. W jej ramach wykonujemy radykalną amputację piersi, wycięcia kwadrantu sutka, także z węzłami pachowymi, usunięcie guzka piersi oraz węzłów chłonnych pachowych (lymphadenectomia). Zapraszamy również na zabiegi liposukcji z wykorzystaniem technologii BodyJet, które przeprowadzane są przez chirurga plastycznego. Pozyskany w ich trakcie tłuszcz może być wykorzystany do modelowania ciała, np. do powiększania piersi.
Ważnym obszarem działań naszej kliniki jest ginekologia estetyczna. Pomagamy pacjentkom dotkniętym problemem nietrzymania moczu, wykorzystując w tym celu nowoczesne, w dużej mierze bezinwazyjne metody terapeutyczne, jak fotel BTL EMSELLA, laser Mona Lisa Touch, ultradźwięki Ultra Vera Hifu, które wykorzystujemy również w zabiegach obkurczania i liftingu pochwy oraz rewitalizacji warg sromowych. W ofercie Medyk Estetic znajdują się również zabiegi labio- i waginoplastyki oraz powiększania punktu G za pomocą iniekcji z kwasu hialuronowego. Wykonujemy także procedurę powiększania warg sromowych z wykorzystaniem własnego tłuszczu pacjentki, jak i kwasu hialuronowego, a także wybielamy je laserowo. Przeprowadzamy również operacyjne leczenie nietrzymania moczu u kobiet, wykorzystując metodę taśmy TOT oraz TVT - metody te na tle rozwiązań chirurgicznych są niskoinwazyjne, przy jednoczesnej dużej skuteczności. 

Medyk Estetic oferuje także pacjentom szeroki zakres usług z obszaru medycyny estetycznej-likwidowania niedoskonałości skóry, jej odmładzania oraz modelowania sylwetki. Koncentrujemy się na zabiegach małoinwazyjnych, dających doskonałe, naturalne rezultaty. Dużą wagę przywiązujemy do takich problemów, jak np. szpecące blizny czy nadmierne owłosienie o różnym podłożu. W przypadku usuwania blizn, laserem frakcyjnym likwidujemy niemalże bezboleśnie, a przy tym bezinwazyjnie blizny pooperacyjne, potrądzikowe oraz pourazowe. Laseroterapia rozwiązuje także problem nadmiernego owłosienia, którego jesteśmy w stanie pozbyć się praktycznie na stałe. Naświetlania laserowe służą również do zamykania popękanych naczynek - zarówno na twarzy, jak i na całym ciele. Laserem wykonujemy też lifting twarzy (CO2, Hifu Ultra Skin II) oraz usuwamy rozstępy. Poza tym zapraszamy na zabiegi powiększania i modelowania ust, likwidacji zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego oraz preparatów z toksyną botulinową, a także modelowanie sylwetki metodą lipolizy ultradżwiękowej Hifu. Za pomocą mezoterapii przeprowadzamy natomiast rewitalizację skóry głowy wspierając leczenie łysienia

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Fotel BTL EMSELLA – system do bezinwazyjnego leczenie nietrzymania moczu u kobiet,

 • Laser Mona Lisa Touch - system do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu,
 • Ultra Vera Hifu - system bazujący na działaniu ultradźwięków, wykorzystywany do leczenia nietrzymania moczu czy w redukcji miejscowych otłuszczeń w procesie modelowania sylwetki,
 • Body Jet - najnowocześniejszy system do precyzyjnego odsysania komórek tłuszczowych, o mniejszej inwazyjności niż metody tradycyjne, 
 • Laser Duetto-MT – wszechstronna platforma laserowa umożliwiająca przeprowadzanie zabiegów odmładzających, zamykania naczyń na twarzy i ciele czy fotoepilacji,

 • Laser CO2 – system wykorzystywany w zabiegach usuwania zmian skórnych o różnej etiologii, ale stosowany także w liftingu laserowym oraz w procesie usuwania blizn.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medyk Centrum w Częstochowie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medyk Centrum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medyk Centrum

Oferujemy pacjentom szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii plastycznej, ginekologii i medycyny estetycznej. W codziennej pracy zajmujemy się usuwaniem niedoskonałości skóry, odmładzaniem wyglądu oraz modelowaniem sylwetki. Do każdej osoby dobieramy indywidualnie optymalny program zabiegów, dzięki czemu uzyskujemy satysfakcjonujące rezultaty. 

Opinie z internetu

Placówka Medyk Centrum została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 975 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,4

975 ocen
(z 3 źródeł)
4,1 / 5  (211 ocen placówki na Google.pl)
4,6 / 5  (183 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (581 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół Medyk Estetic tworzą doskonale wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co daje pacjentom gwarancję wysokiej jakości usług oraz indywidualnego podejścia. Na każdym etapie wizyty w naszej placówce dbamy o ich komfort oraz dobre samopoczucie, a nasi lekarze nieustannie poszerzają wiedzę o nowości z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, wprowadzając je następnie do swojej praktyki zawodowej.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medyk Centrum.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

34 399pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 18:00)

Adres placówki

Medyk Centrum
ul. Al. Wolności 34
42-200 Częstochowa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-10:00
 • wtorek18:00-10:00
 • środa18:00-10:00
 • czwartek18:00-10:00
 • piątek18:00-10:00
 • sobota14:00-10:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Medyk Estetic znajduje się przy Alei Wolności 34 w Częstochowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP i PKS (w odległości ok. 200 m). Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się natomiast w odległości zaledwie 100 metrów.