Nowa Ortopedia

5,0 / 5  - 742 opinie
Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia

Opis placówki

Nowa Ortopedia to nowoczesny ośrodek z oddziałem chirurgii jednego dnia, stanowiący część Szpitala Dworska. Jej celem jest dostarczenie pacjentom komplementarnych usług stanowiących połączenie nowoczesnej ortopedii z precyzyjną diagnostyką oraz leczeniem operacyjnym realizowanym w tym samym miejscu. Koncentrujemy się na kompleksowym leczeniu ortopedycznym oraz neurochirurgicznym.

W nowocześnie wyposażonych, przestronnych wnętrzach czekają na Państwa ogólnodostępny bezpłatny kącik kawowy, bawialnia dla dzieci. Skupiliśmy lekarzy wyspecjalizowanych w leczeniu konkretnych grup schorzeń narządu ruchu. Pracownicy naszej recepcji potrafią pokierować każdego pacjenta tak, aby trafił do właściwego specjalisty. Zajmujemy się zachowawczym i operacyjnym leczeniem przewlekłych schorzeń i urazów biodra, barku, stawu skokowego, kolana i ręki. Ponadto oferujemy konsultacje z zakresu medycyny sportowej. Nasi lekarze i fizjoterapeuci pracują z profesjonalnymi sportowcami, stosując najnowocześniejsze metody leczenia i pomagając im osiągać jak najlepsze wyniki sportowe. Wszystkie nasze gabinety wyposażone są w USG.

W leczeniu operacyjnym stosujemy najlepsze implanty renomowanych producentów, posługujemy się precyzyjną optyką Stryker HD. Obecnie większość zabiegów jesteśmy wykonać techniką artroskopową lub miniinwazyjną przezskórną. Standardem w zabiegach artroskopowych jest koagulacja i waporyzacja naczyń, zmniejszająca ryzyko krwawienia pooperacyjnego do minimum. Dostosowujemy leki i znieczulenie tak, aby pacjenci już po kilku godzinach mogli powrócić do domu. System Game – Ready chłodzenia i masażu kończyn po operacji sprawia, że nie dochodzi do kilkudniowego i bolesnego obrzęku. Pacjenci zaopatrywani są w kule łokciowe i ortezę z refundacją na miejscu – jeśli to tylko konieczne.

W leczeniu rehabilitacyjnym wykorzystujemy 200-metrową najlepiej wyposażoną salę diagnostyki funkcjonalnej narządu ruchu oraz urządzenia wspomagające regenerację:

 • najdłuższą matę podobarometryczną do komputerowej analizy chodu, badania stóp
 • System Biodex 4 – jedyne w Małopolsce urządzenie do badania siły i wytrzymałości  mięśni
 • najszybsze i najbezpieczniejsze dla stawów  pasywne bieżnie Woodway Curve do analizy chodu i biegu pacjenta  (min. w zwolnionym tempie)
 • platformę balansowa Sigma - do treningu propriocepcji, koordynacji nerwowo - mięśniowej
 • Keiser Functional Trainer – do ćwiczeń z oporem pneumatycznym
 • jedną z niewielu w Polsce platformę Vertimax V8 EX – do ćwiczeń siły i mocy eksplozywnej stosowaną przez profesjonalistów w klubach sportowych
 • terapię energototonową Hi - Top - szerokie zastosowanie w regeneracji tkanek, zespołach bólowych barku i kręgosłupa
 • krioterapię, elektroterapię, pole magnetyczne, ultradźwięki.

Nasza sala rehabilitacyjna umożliwia prowadzenie ćwiczeń pod kontrolą fizjoterapeuty lub trenera personalnego, tak aby powrócić do pełnej sprawności, pożądanej w danej dyscyplinie sportowej.

Pracujący u nas fizjoterapeuci mają wieloletnie doświadczenie i współpracują z naszymi lekarzami od wielu lat. W całym procesie terapeutycznym pozostają w kontakcie ze specjalistą prowadzącym, tak aby optymalnie jak najszybciej i jednocześnie bezpiecznie doprowadzić do pełnej sprawności.

Nasi podopieczni otrzymują Indywidualny Plan Fizjoterapii (IFP), dopasowany optymalnie do stanu zdrowia i możliwości chorego. Efekty IFP są stale monitorowane. Obiektywne pomiary analizy ruchu pozwalają nam na elastyczną weryfikację planu i osiąganie jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Godziny otwarcia – jesteśmy otwarci do późnych godzin wieczornych oraz w soboty, aby umożliwić naszym pacjentom zaplanowanie wizyty w dogodnym dla nich terminie.

 • Dogodne formy płatności – honorujemy płatność gotówką i kartą.

 • Przestronna poczekalnia z darmową wodą, kawą, herbatą oraz dostępną bawialnią dla dzieci.

 • Lokalizacja na parterze z możliwością podjechania pod drzwi wejście do Szpitala.

 • Przeszklona winda na 1 piętro.

 • Pakiety usług rehabilitacyjnych indywidualnie dostosowane do potrzeb.

 • Diagnostyka i konsultacja podczas jednej wizyty – pacjenci mogą wykonać potrzebne badania na miejscu, podczas jednej wizyty.

 • Pełen panel badań krwi sieci Diagnostyka.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Nowa Ortopedia w Krakowie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Medycyna niekonwencjonalna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Nowa Ortopedia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Nowa Ortopedia

W naszej klinice zajmujemy się leczeniem schorzeń narządu ruchu, a także schorzeń kręgosłupa oraz szeroko rozumianą medycyną sportową. W leczeniu operacyjnym stosujemy większość dostępnych na świecie technik naprawy chrząstki w stawach – w tym AMIC, MACI, OATS, technik z membranami kolagenowymi, hialuronowymi, komórkami macierzystymi. Mamy opracowane własne techniki szycia, naprawy, rekonstrukcji i przeszczepu łąkotek kolana. Wykonujemy wszystkie rekonstrukcje więzadeł kolana, stawu skokowego, rekonstrukcje obrąbka i stożka rotatorów barku. Artroskopia biodra z rekonstrukcją chrząstki, obrąbka stawowego, usuwaniem konfliktu udowo-panewkowego.

Wykonujemy operacje ortopedyczne, zarówno operacje artroskopowe (m.in. artroskopia kolana, barku, stawu skokowego), operacje klasyczne, jak i zabiegi małoinwazyjne i miniinwazyjne (przezskórne operacje stopy, haluxów). W ramach leczenia zachowawczego oferujemy min. igłoterapie, iniekcje kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego (PRP), komórek macierzystych systemu Magellan.

Nasi neurochirurdzy wykonują blokady i ostrzyknięcia kręgosłupa Ozonem lub czynnikami wzrostu pod kontrolą ramienia C (RTG) w ramach świadczeń ambultaoryjnych.

Ofertę Nowej Ortopedii uzupełnia dostępna na miejscu diagnostyka MRI i USG oraz fizjoterapia i rehabilitacja po zabiegach.

Poniżej znajduje się pełna listach świadczonych w placówce usług.

Opinie z internetu

Placówka Nowa Ortopedia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 742 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

5,0

742 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (5 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (737 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Lekarze Nowej Ortopedii to doświadczeni specjaliści, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Większość z nich występuje na polskich i międzynarodowych sympozjach oraz szkoli z technik operacyjnych innych ortopedów. Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom dostęp do innowacyjnych rozwiązań i procedur medycznych, które są bezpieczne i małoinwazyjne. 

Tadeusz Urbaniak

trener personalny

Tadeusz Urbaniak ukończył Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie. Aktywność sportową ma we krwi i już od najmłodszych lat uprawia wiele dyscyplin sportowych. Jest trenerem personalnym, instruktorem pływania i narciarstwa zjazdowego oraz ratownikiem WOPR. In... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Lek. Grzegorz Kowalczyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż odbył w Ośrodku Replantacji Kończyn Mikrochirurgii Chirurgii Ręki i Chirurgii ogólnej w Trzebnicy, a obecnie jest w trakcie s... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

mgr Michał Koperek

trener personalny

Mgr Michał Koperek ukończył kierunek Wychowanie Fizyczne w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskał specjalizację w zakresie treningu personalnego. Nie ustaje w ciągłym dążeniu do doskonalenia zawodowego, co przekłada się na udział w k... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Lek. Hubert Laprus jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. To specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, aktualnie będący w trakcie odbywania rezydentury z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadcze... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Nowa Ortopedia.

Certyfikaty

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych w placówce są liczne certyfikaty i dyplomy, uzyskane przez naszych specjalistów w ramach kursów i szkoleń organizowanych na całym świecie.

Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia Klinika Nowa Ortopedia

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

12 202pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 7:30 - 20:30)

Adres placówki

Nowa Ortopedia
ul. Dworska 1B/1LU
30-314 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:30-7:30
 • wtorek20:30-7:30
 • środa20:30-7:30
 • czwartek20:30-7:30
 • piątek20:30-7:30
 • sobota14:00-7:30
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nowa Ortopedia to część Szpitala Dworska. Placówka mieści się w nowo powstałym przestronnym budynku przy ul. Dworskiej 1B/1LU, tuż obok Centrum Konferencyjnego ICE, pętli autobusowej "os. Podwawelskie". Łatwo można dotrzeć do nas środkami komunikacji publicznej – w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe 18, 22, 52 i autobusowe 101,112,124,162,219,252,424. Od Dworca PKP Kraków Główny dzieli nas 15 minut.