NZOZ Optimed

Gabinet NZOZ Optimed Gabinet NZOZ Optimed Gabinet NZOZ Optimed Gabinet NZOZ Optimed Gabinet NZOZ Optimed

Opis placówki

NZOZ Optimed to nowoczesna warszawska klinika świadcząca szeroki zakres usług z dziedziny okulistyki i optyki. Wykwalifikowana kadra medyczna oraz profesjonalne zaplecze diagnostyczno-zabiegowe plasują placówkę w czołówce mazowieckich zakładów leczących schorzenia narządu wzroku. 

Zajmujemy się kompleksowym poradnictwem i leczeniem osób z jaskrą. Wykonujemy badania takie jak pomiar ciśnienia w gałce ocznej (w tym kilkukrotny w ciągu dnia), badamy i oceniamy pole widzenia, kąt przesączenia (gonioskopia) oraz grubość rogówki celem oceny prawidłowego odczytu ciśnienia wewnątrzgalkowego. W zakres świadczonych usług wchodzą procedury, których zadaniem jest określenie ilości włókien nerwowych dochodzących do nerwu wzrokowego oraz ich grubości, co ma wpływ na ocenę zaawansowania jaskry. Zajmujemy się również doradztwem dotyczącym doboru kropli ocznych stosowanych w przypadku jaskry. Przeprowadzamy leczenie schorzenia z zastosowaniem technik laserowych. Wykonujemy zabiegi MLDT (trabekuloplastyka) oraz irydotomii. 

Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki i leczenia retinopatii cukrzycowej. Oferujemy regularne badania oka, wykonujemy kolorowe fotografie dna oka, mające na celu jak najlepsze monitorowanie retinopatii, przeprowadzamy także badanie angiografii fluoresceinowej. W zakres usług wchodzą również badania Angio OCT (obrazowanie naczyń siatkówki i naczyniówki przy pomocy tomografii spektralnej) oraz zabiegi laserowe (fotokoagulacja).

Zajmujemy się doborem pomocy optycznych ułatwiających codzienne życie pacjentom chorym na jaskrę, AMD, zaćmę oraz inne schorzenia narządu wzroku (m.in. lupy, okulary lupowe, monokulary, binokulary). W zakresie optyki klinika pomaga dobrać odpowiednie do wady wzroku soczewki kontaktowe i szkła okularowe wraz z dużym wyborem opraw.

Prowadzimy diagnostykę oraz szeroki zakres terapii z zakresu zespołu suchego oka. Wykonujemy specjalistyczne badanie aparatem Oculus 5M – topografię, oceniającą m. in. czas przerwania filmu łzowego, stan gruczołów Meiboma, ilość mikrouszkodzeń w rogówce, oraz indywidualnie dobieramy odpowiednią terapię. Oferujemy fototerapię IPL, termoterapię, zatyczki do dróg łzowych, przygotowanie kropli z surowicy własnej pacjenta oraz zabieg (peeling brzegów powiek) za pomocą urządzenia Blephex.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Tomograf optyczny koherentny OCT – urządzenie służące do laserowego obrazowania i pomiaru tkanek oka.

 • Accutome B-Scan Plus – aparat wykorzystywany w obrazowaniu wewnętrznych struktur oka, służący do celów diagnostycznych w przypadkach patologicznych i traumatycznych zmian w oku.

 • GDx VCC – ZEISS – analizator grubości włókien nerwu wzrokowego, umożliwiający ocenę zaawansowanej jaskry. Działa na zasadzie laserowego obrazowania i pomiaru grubości włókien nerwowych siatkówki oka. Badanie z jego użyciem jest bezkontaktowe i nie wymaga rozszerzania źrenicy.

 • MATRIX 715, HUMPHREY 735 DICON – LD400 – aparatura służąca do analizy i oceny, czy pacjent dostrzega dane przedmioty w zasięgu własnego pola widzenia.

 • Pachymetr P-2200 – aparat wykorzystujący ultradźwięki w pomiarze grubości rogówki (przydatny np. w ocenie przebiegu jaskry).

 • Funduscamera, CANON CF-1 – urządzenie mające zastosowanie w wizualizacji drobnych naczyń krwionośnych. Wykorzystywane m.in. w kwalifikacji na zabiegi laserowe pacjentów z retinopatią cukrzycową;

 • Tonometr aplanacyjny SHIN-NIPPON oraz HAAG-STREIT – aparatura przeznaczona do pomiaru ciśnienia wewnątrz gałki ocznej.

 • IPL LUMENIS M 22 – stosowany m.in. do zmniejszania stanów zapalnych skóry i brzegów powiek, eliminacji infekcji nużeńcowej, stymulacji gruczołów Meiboma.

 • Laser frakcyjny RESUR FX – laser stosowany w szeregu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, efektywny m.in. w odmładzaniu skóry, likwidacji przebarwień i innych niedoskonałości skórnych.

 • Laser Multi Spot ND:YAG – system laserowy wykorzystywany m.in. w zabiegach zamykania naczyń.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Budynek kliniki jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 • Pacjenci oczekujący na wizytę mają możliwość wypicia kawy lub herbaty.

 • Możliwość leczenia okulistycznego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Pakiety i abonamenty – oferujemy pacjentom specjalne programy planowania oraz badania wczesnych objawów chorób narządu wzroku;

 • Płatność kartą

 • Udogodnienia dla pacjentów obcojęzycznych – posługujemy się językiem angielskim oraz niderlandzkim (holenderskim).

 • Dogodna lokalizacja – klinika znajduje się w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna oraz Placu Szembeka. Pacjenci mogą z łatwością dotrzeć do niej z dowolnego punktu miasta, zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską.

 • Bezpłatny parking obok kliniki

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w NZOZ Optimed w Warszawie.

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik NZOZ Optimed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w NZOZ Optimed

NZOZ Optimed specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu schorzeń oczu. Zakres świadczonych usług obejmuje również małoinwazyjne i nieinwazyjne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.

Pełną listę wykonywanych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl

Zespół

Kadra medyczna NZOZ Optimed to specjaliści z zakresu okulistyki z dużym doświadczeniem zawodowym. Lekarzy w codziennej pracy wspierają wykwalifikowani asystenci oraz pielęgniarki.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w NZOZ Optimed.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

NZOZ Optimed
ul. Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-9:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa18:00-8:00
 • czwartek18:00-8:00
 • piątek16:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

NZOZ Optimed mieści się przy ul. Kordeckiego 49/31, w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości 300 m, zaś dworzec PKP Warszawa Olszynka Grochowska 02 dzieli od placówki dystans ok. 1 km. Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa Lotnisko Chopina leży ok. 15 km od kliniki.