ODR Opole Lubelskie NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG

Przychodnia ODR Opole Lubelskie Przychodnia ODR Opole Lubelskie Przychodnia ODR Opole Lubelskie Przychodnia ODR Opole Lubelskie

Opis placówki

NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG w Opolu Lubelskim to ośrodek badań obrazowych i filia ODR w Puławach. Specjalizujemy się w diagnostyce RTG oraz USG. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, które wspierają pracę naszych doświadczonych specjalistów. Wykonywane przez nas badania pomagają w rozpoznawaniu chorób z niemal każdej gałęzi medycyny.

Ośrodek ODR w Opolu Lubelskim to lider wśród lokalnych centrów radiodiagnostycznych. Swoją pozycję zawdzięczamy pełnej cyfryzacji i innowacyjności prowadzonych procedur oraz uznaniu ze strony krajowych i światowych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Oferujemy usługi z zakresu doradztwa sportowo-lekarskiego, ortopedycznego, psychologicznego oraz neurologopedycznego.

Specjalizujemy się w badaniach RTG dla ortopedów. Nasze zaplecze badawcze gwarantuje wysokiej jakości usługi, które zapewniają prawidłową diagnozę. Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie każdej partii ciała u osób dorosłych i dzieci. Na miejscu znajdą Państwo pomoc specjalistów ortopedów. Prowadzimy poradnię sportowo-lekarską, w ramach której doradzamy pacjentom z wszelkiego rodzaju urazami powstałymi w wyniku dużego wysiłku (krwiaki, zerwanie mięśni czy wiązadeł). Wydajemy zaświadczenia lekarskie do książeczek sportowych. Pomagamy osobom cierpiącym na osteoporozę. Specjalizujemy się również w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń ortopedycznych u dzieci. Wykonujemy przesiewowe badania wad postawy (dla pacjentów w wieku 4-6 lat bezpłatnie) oraz USG bioderek u niemowlaków.

Specjalizujemy się także w diagnostyce stomatologicznej. Wykonujemy zdjęcia pantomograficzne (całościowe twarzoczaszki) oraz rentgenowskie na potrzeby ortodoncji. Wykonujemy analizę cyfrową dla potrzeb ortodoncji.

Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem USG z funkcją Doppler Color, dzięki której możemy wykonywać wysokiej jakości obrazowanie najważniejszych tętnic oraz żył (domózgowych, szyjnych, kończyn dolnych i górnych, nerkowych). Wykonujemy badania USG jamy brzusznej, tarczycy, szyi, ślinianek, węzłów chłonnych oraz piersi.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dzięki dotacjom unijnym ośrodek nasz należy do najnowocześniejszych w regionie. Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami do procedur diagnostycznych w ultrasonografii i radiologii. Badania są zapisywane w formie cyfrowej, a łącze telemedyczne pozwala na konsultacje z innymi zaprzyjaźnionymi ośrodkami diagnostycznymi w kraju.

Udogodnienia dla pacjentów

Mieścimy się w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu pacjenci nie mają żadnych problemów z dotarciem do nas. Bezpośrednio obok naszej siedziby jest zlokalizowany przestronny parking samochodowy.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w ODR Opole Lubelskie NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Opole Lubelskie.

Konsultacje

Stomatologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik ODR Opole Lubelskie NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl

Zespół

Specjalizujemy się w neurologii i ortopedii dziecięcej. Przykładamy wszelkich starań, aby Państwa leczenie przebiegało profesjonalnie i komfortowo, stąd szczególny nacisk, jaki kładziemy na rozwój i szkolenia personelu. .

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w ODR Opole Lubelskie.

Certyfikaty

ODR w Opolu Lubelskim to nowoczesny ośrodek zapewniający pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem spełniania przez nas surowych norm dotyczących zarządzania jakością są certyfikaty ISO 9001:2009 oraz 14001:2005. Nasza placówka należy również do grupy zaufanych przedsiębiorstw, które uczestniczą w Programie Rzetelna Firma.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

ODR Opole Lubelskie NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG
ul. Tadeusza Kościuszki 10B
24-300 Opole Lubelskie

Godziny otwarcia

  • poniedziałek17:00-9:00
  • wtorek17:00-9:00
  • środa17:00-9:00
  • czwartek17:00-9:00
  • piątek17:00-9:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

ODR Opole Lubelskie mieści się przy ul. Tadeusza Kościuszki 10B. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do większości punktów zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Najbliższe międzynarodowe lotnisko (Port Lotniczy Lublin) znajduje się w odległości ok. 75 km.