Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

4,4 / 5  - 293 opinie
Recepcja, poczekalnia Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Recepcja, poczekalnia Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Recepcja, poczekalnia Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Kadra Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wygląd zewnętrzny Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wygląd zewnętrzny Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Certyfikaty, dyplomy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wyposażenie Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Leczenie, terapia Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Zabieg, operacja Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Zabieg, operacja Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wnętrza, wystrój Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wnętrza, wystrój Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wnętrza, wystrój Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Recepcja, poczekalnia Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Wnętrza, wystrój Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - logo

Opis placówki

W Ober Clinic obowiązują standardy nowoczesnej medycyny. Zapewniamy pacjentom dostęp do sprawdzonych metod leczniczych, wysokiej klasy specjalistów i nowoczesnego sprzętu. Dzięki inwestycjom w zaawansowane technologie możemy czerpać korzyści z metod minimalnie inwazyjnych. Wykonujemy zabiegi, które nie wymagają hospitalizacji i długotrwałej rekonwalescencji przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej skuteczności i poprawy komfortu życia pacjenta.

Oferta kliniki obejmuje szeroki zakres specjalności medycznych. Zajmujemy się leczeniem choroby hemoroidalnej oraz prostaty. W większości schorzeń wymagających interwencji chirurgicznej stosujemy technikę minimalnej inwazyjności.

Specjalizujemy się w zakresie proktologii, urologii, dermatologii, stomatologii, bariatrii oraz dietetyki.

Jesteśmy specjalistami w zakresie leczenia i diagnozowania prostaty. Zapewniamy zakres całej diagnostyki gruczołu krokowego – badanie TRUS (USG transektalne oraz biopsje prostaty).

Posiadamy nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny pomocny w diagnozowaniu schorzeń narządów wewnętrznych. Badania dopplerowskie wykorzystujemy do ogólnej oceny stanu naczyń, oceny siatki naczyniowej poszczególnych narządów (np. wątroby) i u pacjentów z żylakami.

Wyróżnikiem naszej kliniki jest wykwalifikowany zespół lekarzy posiadających wysokie stopnie naukowe, któremu za sprawą nowoczesnej technologii udało się połączyć zapewnienie wysokich standardów medycznych z minimalnym obciążeniem pacjentów w czasie zabiegów chirurgicznych, procedur diagnostycznych i innych zabiegów. Dzięki takiemu podejściu czas wyłączenia pacjenta z codziennej aktywności na okres rekonwalescencji ulega maksymalnemu skróceniu.

Wykonujemy świadczenia w zakresie stomatologii zachowawczej, implantów, stomatologii estetycznej, protetyki, profilaktyki oraz higieny. Podstawą skutecznego leczenia stomatologicznego jest diagnostyka radiologiczna. Posiadamy nowoczesny sprzęt do RTG zębów.

Zapraszamy do skorzystana z pakietu higieny u wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej, pakiet obejmuje takie świadczenia jak: przegląd jamy ustnej, scalling, piaskowanie oraz fluoryzację. Wykorzystujemy najlepsze materiały oraz najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Procedury małoinwazyjne wykonywane są w naszej placówce. Podczas diagnostyki i leczenia wykorzystujemy tylko atestowane urządzenia. W czasie zabiegu korzystamy z drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku oferowanego przez wiodących producentów medycznych.

Cystoskop jest urządzeniem służącym do wziernikowania pęcherza moczowego. Dzięki podłączonej do końcówki wziernika kamerze można dokładnie zbadać śluzówkę pęcherza w poszukiwaniu objawów chorób o podłożu zapalnym i nowotworowym.

Aparat do małych zabiegów chirurgicznych umożliwia cięcie tkanek zarówno z hemostazą jak i bez oraz koagulację. Wykorzystywany jest do zabiegów w urologii, proktologii oraz chirurgii.

USG (ultrasonograf) wspomaga proces diagnostyczny umożliwiając w sposób nieinwazyjny obrazowanie narządów wewnętrznych. Jego działanie opiera się na rejestracji odbicia fal ultradźwiękowych od struktur narządów. W naszej klinice USG jest szeroko wykorzystywane. Służy do oceny stanu narządów jamy brzusznej, układu moczowo-płciowego, tarczy, piersi oraz innych tkanek miękkich. Posiadamy też specjalistyczne głowice umożliwiające badanie transrektalne. Nasze urządzenie umożliwia wykonanie badań dopplerowskich i ocenę przepływów naczyniowych.

RTG zębów Lekarz stomatolog może zlecić je w różnych przypadkach. Głównym z nich jest diagnostyka, czyli określenie powodu problemu, z którym zgłasza pacjent. RTG zębów także wykonuje się w celach podglądowych – ma za zadanie ocenić skuteczność leczenia ewentualnie przeprowadzonego zabiegu, a także pomóc dentyście zdecydować o następnych etapach leczenia.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Leczymy stosując standardy nowoczesnej medycyny specjalistycznej. Umiejętnie łączymy maksymalną skuteczność z minimalną inwazyjnością leczenia i poprawą komfortu życia pacjenta. Dzięki takiemu podejściu pacjenci nie muszą pozostawać w szpitalu i szybko wracają do zdrowia nawet po bardziej skomplikowanych zabiegach.

Szanujemy czas pacjentów i dbamy o komfort leczenia. Stworzyliśmy wygodne poczekalnie oraz indywidualny system ustalania wizyt. Sprawny obieg dokumentów przyspiesza pracę naszej kliniki. Dbamy o dyskrecję i przyjazną atmosferę ułatwiającą rozmawianie o wstydliwych problemach zdrowotnych.

Propozycja leczenia na raty pomaga pacjentom sfinansować zabiegi lecznicze. Projekt MediRaty skierowany jest wyłącznie do branży medycznej, co czyni tą ofertę jeszcze bardziej interesującą. Atutem projektu jest niskie oprocentowanie, elastyczny system spłat i szybkie rozpatrywanie wniosków.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna w Warszawie.

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Lekarze w Ober Clinic specjalizują się w wykonywaniu zabiegów w trybie chirurgii jednego dnia. Większe operacje wykonywane są techniką laparoskopową dzięki temu operacja stanowi mniejsze obciążenie dla pacjenta niż chirurgia klasyczna. Okres rekonwalescencji jest również krótszy, tak więc chorzy szybciej wracają do swoich codziennych obowiązków. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a lekarz prowadzący odpowiedzialny jest za cały okres leczenia począwszy od ustalania rozpoznania, poprzez zabieg, jak i opiekę w okresie późniejszym.

W zakresie urologii przeprowadzamy zabiegi obejmujące operacje stulejki i wydłużenie wędzidełka prącia. Diagnostyka pacjentów zgłaszających się z dolegliwościami ze strony pęcherza moczonego wspomagana jest cystoskopią, czyli wziernikowaniem pęcherza. Badanie umożliwia jednoczesne wykonanie biopsji, co ułatwia rozpoznawanie stanów zapalnych i chorób nowotworowych tej okolicy. Konsultujemy pacjentów z przerostem gruczołu krokowego, u których jednym z podstawowych badań jest TRUS, czyli specjalistyczne badanie ultrasonograficzne wykonane za pomocą głowicy doodbytniczej.

Świadczone w naszym ośrodku procedury dermatologiczne obejmują ocenę znamion z możliwością ich chirurgicznego usunięcia. Wycinki każdorazowo wysyłane są do badania histopatologicznego. Nasza klinika specjalizuje się również w skutecznym leczeniu łuszczycy.

Oferujemy pomoc pacjentom, którzy mają problemy z dolegliwościami proktologicznymi. W przypadku hemoroidów proponujemy skuteczny i nieinwazyjny zabieg metodą Barrona, która polega na zakładaniu gumowych pierścieni na guzki krwawnicze. Metoda ta często uzupełniana jest fotokoagulacją. Szczeliny odbytu leczone są wygodnym dla pacjenta sposobem za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, która porażając włókna mięśniowe umożliwia zagojenie się rany. Przeprowadza się też nacięcie ropnia okołoodbytniczego.

W leczeniu żylaków pajączków skleroterapię. Zabieg polega na nastrzykiwaniu lekiem zmienionego naczynia. Wytworzona w ten sposób reakcja w połączeniu z uciskiem powoduje zamknięcie chorego naczynia i usunięcie zmian. W wyniku terapii uzyskuje się nie tylko poprawę wyglądu kończyn, ale również ustąpienie dolegliwości wywołanych niewydolnością żylną w postaci uczucia ciężkości, obrzęków, zmęczenia, bólu i kurczy nóg.

Nasi specjalista kwalifikuje i przygotowuje pacjentów do operacji bariatrycznych. Możliwe jest zastosowanie trzech metod operacyjnych: wycięcie części żołądka (sleeve-gastrektomia), założenie opaski na żołądek (gastric banding) lub zmniejszenie żołądka ze zmianą odcinka układu pokarmowego (gastric by-pass). Typ operacji dobierany jest indywidulanie w zależności od stanu zaawansowania choroby, występowania chorób towarzyszących i odpowiedzi organizmu na prowadzone dotychczas leczenie.

Leczeniem ortopedycznym obejmujemy dorosłych i dzieci. Wykonujemy drobne zabiegi takie jak punkcje i ostrzyknięcia stawów. U dzieci z podejrzeniem dysplazji stawów biodrowych przeprowadzamy specjalistyczne badania USG. Prowadzimy kwalifikację chorych do operacyjnego leczenia ortopedycznego.

Co leczymy

W Ober Clinic oferujemy szeroką paletę konsultacji w obrębie różnych dziedzin medycyny. Posiadanie nowoczesnego sprzętu umożliwia naszym specjalistom szybkie i właściwe rozpoznanie oraz rozpoczęcie leczenia nawet bardzo poważnych schorzeń. Preferujemy zabiegi nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne, aby ograniczyć interwencję chirurgiczną. Dzięki temu pacjenci mogą szybko powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Specjalizujemy się w leczeniu chorób jelita grubego i odbytnicy. Stosujemy najnowocześniejsze metody usuwania hemoroidów, szczelin odbytu i ropni okołoodbytniczych.

Wielu pacjentów zgłasza się do nas z problemami urologicznymi obejmującymi zaburzenia sprawności seksualnej i choroby prostaty. Zespół doświadczonych specjalistów przywraca i poprawia jakość współżycia płciowego u mężczyzn. Leczymy brak lub trudności z osiąganiem i utrzymaniem erekcji oraz wytrysk przedwczesny. Szczegółowo diagnozujemy pacjentów, którzy zgłaszają się do nas z przerostem gruczołu krokowego, szczególnie pod kątem nowotworów tego narządu.

Pacjentom walczącym z otyłością oferujemy konsultacje bariatryczne. Nasz wybitny specjalista przekazuje pacjentom wiedzę na temat możliwych rozwiązań i sposobów walki z otyłością. Pacjenci, którzy zdecydują się na chirurgiczne leczenie otyłości mogą liczyć na wsparcie psychologów i dietetyków. Jest to bardzo istotny element zarówno tuż po operacji, jak i w czasie zmiany dotychczasowego stylu życia.

Z zakresu medycyny estetycznej poprawiamy wygląd pacjentów za pomocą metod, które nie wymagają hospitalizacji. Stosowane techniki obejmują usuwanie zmarszczek i poprawę owalu twarzy lub ciała za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, lipolizy iniekcyjnej, peelingów chemicznych i lasera. Zabiegi te uzupełniane są przez lekarzy innych specjalności. Nasi dermatolodzy oprócz chorób przewlekłych skóry np. łuszczycy dbają o leczenie wszelkich stanów zapalnych na skórze, a dzięki drobnym interwencjom chirurgicznym możliwe jest usunięcie znamion i innych zmian w skórze.

Zabiegi flebologiczne mają na celu nie tylko poprawienie wyglądu kończyn dolnych dotkniętych żylakami, ale również w znacznym stopniu poprawiają komfort życia pacjentów. Uwalniają pacjentów od bólu, opuchniętych nóg, a niekiedy niegojących się owrzodzeń.

Duża część pacjentów zgłasza się do naszej kliniki z problemami narządu ruchu. Diagnozujemy zarówno dorosłych jak i dzieci, w tym wykonujemy badanie USG stawów biodrowych u niemowląt. Przeprowadzamy leczenie stawów, ścięgien, więzadeł i mięśni. Korygujemy nabyte wady narządu ruchu, uwalniamy usidlone nerwy, pomagamy pacjentom borykającym się w zaburzeniami powstałymi w wyniku urazów. W naszej klinice możliwe jest wykonanie wielu operacji ortopedycznych i urazowych.

Opinie z internetu

Placówka Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 293 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,4

293 ocen
(z 3 źródeł)
4,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,1 / 5  (49 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (20 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (224 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Ober Clinic to prywatna klinika specjalistyczna, która mieści się przy ulicy Chałubińskiego 8, w samym sercu Warszawy. Placówka oferuje swoim klientom szeroki zakres usług z zakresu proktologii, dermatologii, urologii, stomatologii oraz medycyny estetycznej. Najczęściej w tej placówce klienci pytają o proktologia prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Bieleckiego. Często pomagam umawiać wizyty właśnie do niego, bo to lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz doskonałej wiedzy, Pan profesor posiada wspaniałą osobowość, serdeczność i życzliwość. Klienci podkreślają, że jest to absolutnie profesjonalny i niezwykle taktowny lekarz z klasą." - Paulina K. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Tomasz
15 września 2017
4,0

Wizyta udana

4,0 - Tomasz
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (wrzesień 2017)
 
Szczegóły

Zespół

Kadra Ober Clinic składa się z ponad trzydziestu lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach medycyny. Są to wysoko wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich posiada doktorskie i profesorskie stopnie naukowe. Zespół jest starannie dobrany tak, aby współpracował razem dla dobra pacjenta.

Specjaliści prowadzący pacjentów ze problemami proktologicznymi mają za sobą tysiące udzielonych porad oraz wykonanych zabiegów i operacji. Do dużego zespołu proktologów należą m.in. profesor Krzysztof Bielecki, doktor Alberto Puerto Cardozo, doktor Marek Chojnowski i doktor Maciej Chwaliński. Pacjenci mogą korzystać także z porad u pani doktor Agnieszki Kucharczyk, doktor Anety Obcowskiej i doktor Anny Wiączek. Zabiegi proktologiczne wykonywane są przez doktora Zbigniewa Kudelskiego i doktora Piotra Jackiewicza. Pacjenci mogą liczyć na dyskretnie przeprowadzane konsultacje, badania i szybkie postawienie diagnozy. Proponowane metody leczenia żylaków i szczelin odbytu oraz innych schorzeń opierają się na zastosowaniu małoinwazyjnych metod, dzięki którym pacjenci szybko powracają do zdrowia i codziennej aktywności.

Pacjentami z problemami układu moczowo-płciowego opiekuje się zespół urologów. Należą do nich m.in. doktor Andrzej Kidawa i doktor Robert Nowakowski. Pacjenci mogą także korzystać z porad doktora Tomasza Wiśniewskiego, który diagnozuje zaburzenia oddawania moczu, schorzenia prostaty i zaburzania erekcji.

Przychodnia Ober Clinic przyjmuje pacjentów chcących poprawić swój wygląd. Konsultacje przeprowadzane są przez chirurga plastyka, profesora Józefa Jethona, doświadczonego specjalistę z dużą wiedzą w zakresie medycyny estetycznej. W czasie konsultacji proponuje pacjentom najbardziej efektywny sposób korekcji niedoskonałości urody (nabytych lub wrodzonych). Pacjenci z ostrymi i przewlekłymi chorobami skóry kierowani są na leczenie dermatologiczne do pani docent Alicji Kik-Rachuty zajmującej się również bardzo skutecznym leczeniem łuszczycy.

W zakresie chirurgii laparoskopowej i bariatrycznej specjalizuje się pan doktor Wiesław Pesta. Jest on niekwestionowanym ekspertem w tej dziedzinie. Posiada certyfikat chirurgii laparoskopowej Uniwersytetu Pasteura w Strasburgu we Francji. Chirurgią naczyniową i flebologią zajmuje się doktor Paweł Nitkowski.

Nasi lekarze traktują każdego chorego indywidualnie, a ich podejście nastawione jest na zrozumienie sytuacji pacjenta. Celem nadrzędnym jest tworzenie wysokiego standardu indywidualnej opieki lekarskiej, dlatego każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy w klinice przechodzi specjalne szkolenie, poznając nasze metody leczenia i standardy postępowania z pacjentem. Jest to szczególnie ważne w leczeniu schorzeń i dolegliwości, o których niełatwo jest otwarcie rozmawiać, jak np. proktologia, czy choroby układu płciowego.

Podnosimy standardy naszej pracy przez systematyczne szkolenia lekarzy, kadry medycznej i personelu pomocniczego. Ponadto wdrożone w naszej placówce rozwiązania organizacyjne, w tym procedury poprzedzające postawienie diagnozy, efektywny obieg dokumentów, materiały dla pacjentów, wspierają i przyspieszają ruch chorych.

Czytaj więcej 

Lek. Robert Nowakowski ukończył studia medyczne w 2001 roku. Posiada tytuł specjalisty w zakresie urologii, który uzyskał w 2009 roku. Praca jest jego największą pasją, dlatego stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności. Bierze czynny udział... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. med. Tomasz Wiśniewski kontynuuje działalność medyczną nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. To specjalista I stopnia chirurgii ogólnej (tytuł uzyskał w 1998 roku). Ponadto posiada specjalizację II st... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna.

Certyfikaty

Ober Clinic jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek medycznych. Wyróżnia się nie tylko jakością posiadanego sprzętu i stosowanych technologii, ale przede wszystkim unikalnym podejściem do procesu terapeutycznego. Specjaliści z tej placówki wybierają metody charakteryzujące się najwyższą skutecznością, ale jednocześnie zapewniające minimalną inwazyjność leczenia i poprawę komfortu życia pacjentów, np. w leczeniu hemoroidów. Dzięki takiemu podejściu zabiegi trwają krócej, a pacjent szybko wraca do normalnej aktywności.

Jesteśmy dumni ze zbudowania ponad trzydziestoosobowego zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w skład którego wchodzi wielu znanych doktorów i profesorów. Dzięki ich doskonałej współpracy jesteśmy w stanie pomagać pacjentom, których dolegliwości stanowią problem diagnostyczny lub leczniczy.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Godziny otwarcia

  • poniedziałek20:00-8:00
  • wtorek20:00-8:00
  • środa20:00-8:00
  • czwartek20:00-8:00
  • piątek20:00-8:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Placówka Ober Clinic położona jest w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Chałubińskiego w budynku Oxford Tower. Jej budynek znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od dworca kolejowego Warszawa Centralna, co jest dużym udogodnieniem dla pacjentów przyjezdnych. Atutem tej lokalizacji jest położenie na skrzyżowaniu szlaków komunikacji miejskiej. Dlatego dojazd jest dogodny z każdej części Warszawy. W bliskiej odległości znajdują się prestiżowe centra handlowe, np. Złote Tarasy oraz obiekty takie jak np. Pałac Kultury i Nauki warte odwiedzenia przy okazji wizyty w klinice.