Prezentujemy poniżej 2 centra diagnostyki obrazowej w Gdyni. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w centrach diagnostyki obrazowej w Gdyni to: leczenie żylaków kończyn dolnych, skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych oraz usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne centra diagnostyki w pobliżu Gdyni, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali centrów diagnostyki obrazowej także w miastach pobliżu Gdyni, takich jak: Sopot, Gdańsk lub Wejherowo.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.