Gabinet chirurgii ogólnej Częstochowa

Prezentujemy poniżej 5 gabinetów chirurgii ogólnej w Częstochowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach chirurgii ogólnej w Częstochowie to: skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych, usunięcie znamienia barwnikowego oraz usunięcie kaszaka.

Filtruj wyniki

Gabinet chirurgii ogólnej Częstochowa - informacje

Gabinet chirurgii ogólnej jest specjalistyczną jednostką medyczną, w której wykrywane są i leczone choroby górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W częstochowskich gabinetach chirurgii ogólnej zdiagnozowany zostać może m.in. refluks żołądkowy, wrzody żołądka a także polipy jelita grubego oraz choroby odbytu, w tym hemoroidy, szczelina odbytu czy przetoka odbytnicza. Przeprowadzane jest także leczenie zachowawcze i zabiegowe schorzeń górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego z zakresu usunięcia hemoroidów metodą Barrona lub Morinagi czy gastroskopii zabiegowej, usuwającej polipy, wrzody i zmiany zapalne.

Na wyposażeniu gabinetów chirurgii ogólnej, mieszczących się w Częstochowie, znajdują się gastroskopy (np. Olympus GIF  Q 160), wykorzystywane w badaniu żołądka i dwunastnicy, kolonoskopy (np. Olympus CF Q 140), służące do badania jelita grubego oraz rektoskopy (np. BOB Precoptic), które są pomocne w diagnozowaniu chorób odbytu i odbytnicy.

W gabinetach chirurgii ogólnej na terenie Częstochowy przyjmują specjaliści chirurgii ogólnej, gastroenterologii i proktologii.

Pacjenci szukali gabinetów chirurgii ogólnej także w miastach pobliżu Częstochowy, takich jak: Lubliniec lub Radomsko.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.