Prezentujemy poniżej 7 gabinetów chirurgii ogólnej we Wrocławiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach chirurgii ogólnej we Wrocławiu to: usunięcie tłuszczaka, usunięcie znamienia barwnikowego oraz usunięcie kaszaka.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Wrocławia, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet chirurgii ogólnej Wrocław - informacje

Gabinet chirurgii ogólnej to ośrodek medyczny, w którym przeprowadzane są kwalifikacje do leczenia operacyjnego różnorodnych schorzeń oraz zmian, powstałych w organizmie na skutek urazów, szczególnie w obrębie jamy brzusznej. W gabinetach chirurgii ogólnej we Wrocławiu lekarze wykonują kwalifikacje do zabiegu chirurgicznego leczenia żylaków (stripping żyły odpiszczelowej, podwiązanie żył, miejscowe wycięcie żylaków, flebektomia lub obliteracja z wykorzystaniem lasera), a także dokonują zaopatrzenia świeżych urazów i przeprowadzają kwalifikacje do leczenia ran oraz owrzodzeń (chirurgiczne wycięcie owrzodzenia z późniejszym przeszczepem skóry, leczenie chirurgiczne oparzeń ciężkich oraz chirurgiczne leczenie ran przewlekłych).

W gabinetach chirurgii ogólnej we Wrocławiu do wykonywania prostych zabiegów wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt, taki jak lasery czy laparoskopy. Do przeprowadzania diagnostyki obrazowej służy natomiast aparatura ultrasonograficzna oraz sprzęt USG Doppler.

We wrocławskich gabinetach chirurgii ogólnej przyjmują lekarze, posiadający specjalizacje w ramach chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej,  chirurgii rekonstrukcyjnej oraz chirurgii plastycznej.

Pacjenci szukali gabinetów chirurgii ogólnej także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.