Gabinet chirurgii plastycznej Częstochowa

Prezentujemy poniżej 2 gabinety chirurgii plastycznej w Częstochowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach chirurgii plastycznej w Częstochowie to: twarz - odmładzanie skóry mezoterapią bezigłową, pod oczami - odmładzanie skóry mezoterapią bezigłową oraz szyja - odmładzanie skóry mezoterapią bezigłową.

Filtruj wyniki

Gabinet chirurgii plastycznej Częstochowa - informacje

Gabinet chirurgii plastycznej jest placówką medyczną, w której specjaliści konsultują pacjentów, kwalifikują do zabiegów chirurgicznych, a także przeprowadzają niektóre zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gabinety chirurgii plastycznej w Częstochowie oferują pacjentom m.in. lipolizę i liposukcję, polegającą na redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Liposukcja wykonywana jest metodą ultradźwiękową (np.Vaser Lipo), metodą laserową (laser Nd:Yag), a także WAL Body Jet (liposukcja wspomagana strumieniem wodnym). W placówkach przeprowadzane są także kwalifikacje do zabiegów chirurgii plastycznej piersi, mających na celu m.in. powiększenie lub zmniejszenie piersi, zmianę ich kształtu bądź odtworzenie brakującej piersi. W tym celu stosuje się np. implanty wypełnione żelem silikonowym lub solą fizjologiczną, lipolifting piersi (wypełnienie komórkami tłuszczowymi pacjenta) czy ekspanderoprotezy.

Częstochowskie gabinety chirurgii plastycznej dysponują urządzeniem Vectra 3D (np. marki Canfield), które umożliwia szczegółowe obrazowanie konturu, kształtu, jak również barwy wybranych części ciała pacjenta.

W gabinetach chirurgii plastycznej w Częstochowie przyjmują m.in. specjaliści chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, specjaliści medycyny estetycznej, a także lekarze onkolodzy i flebolodzy.

Pacjenci szukali gabinetów chirurgii plastycznej także w miastach pobliżu Częstochowy, takich jak: Lubliniec lub Radomsko.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.