Prezentujemy poniżej 7 gabinetów chirurgii plastycznej w Katowicach. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach chirurgii plastycznej w Katowicach to: twarz - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie, powiększanie ust kwasem hialuronowym oraz pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Katowic, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet chirurgii plastycznej Katowice - informacje

Gabinet chirurgii plastycznej jest specjalistyczną placówką medyczną, w której przeprowadzane są m.in. zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i dermatochirurgii. W gabinetach chirurgii plastycznej na terenie Katowic przeprowadzane są kwalifikacje m.in. do operacji uszu (tzw. otoplastyka), które umożliwiają korekcję odstających małżowin usznych, rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha bądź zmniejszenie płatków uszu. Placówki oferują również kwalifikacje od operacji chirurgicznych oraz zabiegów laserowych okolicy powiek. Blefaroplastyka, czyli plastyka powiek, może obejmować zarówno powieki górne, jak i dolne.

Gabinety chirurgii plastycznej w Katowicach dysponują nowoczesnym systemem komputerowym MATRIX – BioDynamic, który umożliwia precyzyjny dobór implantów piersiowych w oparciu o wielkość i kształt piersi, a także indywidualne oczekiwania pacjentki. Katowickie gabinety wyposażone są w system MATRIX Bio-Dynamic zaprojektowany dla implantów piersiowych INSPIRA (protezy okrągłe) oraz Allergan typ 410 i 410mSoft Touch (protezy anatomiczne).

W Katowickich gabinetach chirurgii plastycznej przyjmują specjaliści chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.
 

Pacjenci szukali gabinetów chirurgii plastycznej także w miastach pobliżu Katowic, takich jak: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Rybnik lub Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.